Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lett fontosabb a média...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett fontosabb a média által hirdetett ostoba "divatoknak" megfelelni annál, hogy tekintettel legyünk a párunkra? Az emberek már a saját szerelmükkel sem empatikusak?

Figyelt kérdés
Legalábbis én többször is ezt tapasztaltam a környezetemben, nemrég két unokatestvérem kapcsolata is tönkrement emiatt. Az egyik unokatesóm (31, férfi) így járt: 4 évnyi együtt járás után meg akart házasodni. A barátnőjével már a kapcsolatuk elején tisztázták, hogy sztriptíztáncos nem fér bele a kapcsolatukba (rokonságomban ezt az egész sztriptíztáncosokkal való ünneplést baromságnak tartjuk, ami hatalmas tiszteletlenség a párunkkal szemben). Azonban amikor az esküvőre került volna a sor akkor a menyasszony azt mondta, hogy ő mégis vetkőzős fiút szeretne a leánybúcsújára, mert azt látta filmekben meg azt olvasta a magazinokban hogy ez a menő és ő nem szeretné ha maradinak tartanák. Az unokatesóm mondta neki, hogy nem ezt ígérték meg egymásnak. A csaj azonban erre azt válaszolta, hogy neki fontosabb az, hogy kövesse a trendeket és nem érdekli hogy milyen ígéretet tett meg hogy a vőlegényének ez rosszul esne. Az esküvő persze el is maradt, szakítottak. Egy másik unokatesóm (28, nő) nemrég a pasijával szakított, mert az rendelni akart olyan nőt akinek a meztelen testéről lehet enni. Az indok itt is hasonló volt: mert ezt látta a TV-ben és szeretné kipróbálni és az nem érdekli, hogy a barátnőjének ez rosszul esik. Már nem része a tisztelet és a megértés a kapcsolatoknak? Ennyire nem számít az, hogy a másiknak bántó lehet az amit tenni készülünk?

2014. júl. 29. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem régen is voltak, akik nem sokat foglalkoztak azzal, mit akar a párjuk, maximum másban nyilvánult ez meg, nem sztriptíztáncos rendelésben. És ma is vannak normális emberek.
2014. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most 2 példa alapján jelentesz ki ilyeneket?


Én pl. soha nem tennék ilyeneket, még akkor sem, ha a barátomat nem bántaná a dolog, valamint az ilyen társadalmi izékre is magasról teszek.

2014. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet túlreagálom, de engem eléggé elkeserít, hogy vannak olyanok akik meglátnak valamit a filmekben, TV-ben, olvasnak valamit a neten vagy magazinokban és azt akarják mindenáron csinálni, még akkor is ha tudják, hogy ezzel rosszat tesznek a szeretteiknek.
2014. júl. 29. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Elszomorító amit írtál, kedves kérdező... és mutatja, milyen OSTOBÁK az emberek. Másrészt jó, hogy még az esküvő előtt kiderült, hogy ezek az ostoba médiamajmok nem tisztelték a párjukat a legkevésbé sem. Ilyen nőt én sem vennék el.


23/F

2014. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Mekkora dráma, hát ez hihetetlen. Vetkőzős fiú egy leánybúcsún... ez aztán az évezred botránya. Ennél durvábat már soha az életben nem fogok hallani. Ki is égtem.
2014. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

20:50-es

Ezt már a kapcsolatuk elején megbeszélték, ahogy azt írtam is. És akkor a csaj még azt mondta, hogy egyetért az unokatesómmal. Ha akkor azt mondta volna, hogy ő mégis ilyet szeretne akkor nem lett volna semmi gond, bele sem kezdtek volna a kapcsolatba. Itt arról van szó, hogy már jó előre letisztázták, hogy mi fér bele a kapcsolatukba és mi nem, de a csaj ezt később mégis felrúgta. Neked az hogy esne ha a pároddal megállapodtok abban, hogy mi fér bele és mi nem a kapcsolatotokba, de ő azt később felrúgná valami hülye divathullámra hivatkozva?

Egyébként szerinted azért mert a hollywood-i filmekbe azt látjuk, hogy sztriptíztáncosokkal ünneplik a legény/leánybúcsúkat akkor már tényleg nélkülözhetetlen "kelléké" válnak?

2014. júl. 29. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sztriptíztáncos nélkül is el tudom képzelni, sőt, nekem a legénybúcsú sem fontos. De ha a párom akarna leánybúcsút vetkőzős fiúval, akkor nem állnék le drámázni ezen. Szerintem semmi extra.
2014. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!