Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért akartok megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért akartok megfelelni a média által az emberekre erőltetett ideálnak?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekességképpen kérdem, mert sok lány túl vékonyra diétázza magát, meg ilyenek...
2011. máj. 14. 00:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok. :D
2011. máj. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg az érdekelne, hogy a férfiak nagy része miért várja ezt el.
2011. máj. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Csak mert nem hinném, hogy minden férfinak az tetszik.

Például én is szeretem, ha nem nádszál, hanem van rajt még egy pici :)

2011. máj. 14. 00:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez az elvárás a környezetüktől, ezt az értékrendet vették át és ezt érzik helyesnek.


Ne is próbálj úgy tenni, mintha téged nem befolyásolna a környezeted :) a "csoportjaid" elvárása. Van, amit acslád miatt, haverok miatt, kollegák miatt csinál az ember.


Az, hogy ki mennyire követi ezeket az elvárásokat, változó persze.

2011. máj. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jó ez igaz, csak pont nem a médiát kéne követni, mert az erőteljesen befolyásolja az embereket, legalábbis azokat, akik fogékonyak rá...
2011. máj. 14. 00:47
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Azért ne kövessék, mert az befolyásol erősen? Érzed az ellentmondást abban, amit írsz? :)
2011. máj. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ja, és bocs, nehogy kötekedésnek érezd, sajnos írásban nem látszik a hangsúly. Egy pillanatig sem kétlem a felvetett probléma súlyosságát :))
2011. máj. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a kérdésed. Aki fogékony az ilyesmire, vagy nagy a rajta levő nyomás az ismerősök elvárásai miatt.

Meg persze az a tény sem elhanyagolható, hogy a legtöbb nő mindig talál magán valamit ami nem tetszik neki és ilyenkor valamihez hasonlítania kell magát, hogy elérte e a kívánt eredményt. A média által előnyben részesített "elvárásoknak" próbál megfelelni, mert az van szépnek kikiáltva.

2011. máj. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ezt jól megfogalmaztam, kicsit késő van már, azért remélem érthető mit akartam írni (ma 01:00)
2011. máj. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Mert ezt verik belénk ha nem vagyunk címlaplány külsejűek akkor nem érünk sz@rt sem. Bizonyíték, hogy csak akkor köszönnek rám az utcán, figyelnek rám ha miniszoknyában vagyok, ha valami átlagosban akkor meg majd, hogy nem nekem jönnek.

Hasonló a zebránál, csinosabb öltözetben 4 kocsi állt egymás után, egyszerű akkor meg várhatok 10 percet. Nem túlzás!

Aki nem alkalmazkodik annak esélye sincs. Ami engem illet én minél több esélyt akarok...

Amúgy is hihetetlenül jó érzés ha tetszem, ha nem csak egy átlagos külsejű lány vagyok, hanem egy olyan Nő akiért megvesznek.


19/l

2011. máj. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!