Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » LÁNYOK! Ha együtt alszotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ha együtt alszotok egy idegen srác karjai között, miközben barátotok van, miért teszitek?

Figyelt kérdés
Nem értem, ha szeretitek barátotokat, miért feküdtkök le mással. Gondolom nem lehet hosszú jövője egy ilyen kapcsolatnak, akár ha egyszer is előfordul ilyesmi.

2014. júl. 31. 16:49
1 2
 1/18 anonim válasza:
38%
mert bÜds kuvák.... :/
2014. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Mert igazi nők, akik mernek élni. Csak támogatni tudom őket ebben, minden joguk megvan hozzá, hogy így éljenek.
2014. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
a b*dös k*va kifejezés szerintem erős, nekem is van barátom, és elő fordul, hogy egy másik srác nálam alszik, a legjobb barátom, de semmi sem történik, még gondolatban sem, de meg szokott ölelni, mert tudja, hogy félek a sötétben, és csak alszunk, tehát nem teszek semmi rosszat
2014. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ha egy vadidegen férfival alszik együtt az kicsit más, nem?
2014. júl. 31. 16:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vadidegen férfival gáz és más. De pl sokszor volt velem is, hogy a legjobb barátomnál aludtam, mert lekéstem az utolsó buszt. Náluk meg csak egy ágy van, így vele aludtam. Nem történt semmi.
2014. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem, az is ugyanaz, a nő ugyanúgy nem csinál semmi rosszat.
2014. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hasonlóan elfogadható lenne számotokra, ha a ti párotok is csak együtt aludna egy idegen férfival/nővel, anélkül, hogy szólna nektek?
2014. júl. 31. 16:59
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Hogyha "idegenek" akkor hogyan tud a csávóval aludni. Meg itt az is kérdés, hogy csak alvás van, vagy esetleg"más" is történik.
2014. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Igen, elfogadható, neki akkor az esett jól, így jól tette, hogy együtt aludt mással. Történt valami ilyesmi a kapcsolatodban, kérdező?
2014. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
azért ha a csaj egy vadidegen pasihoz bújik az már gáz, én még csak egy szobában sem aludnék egy idegen férfival, lehet az én rossz tulajdonságom, de bizalmatlan vagyok és kényelmetlenül érezném magam
2014. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!