Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » LÁNYOK! Ha együtt alszotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ha együtt alszotok egy idegen srác karjai között, miközben barátotok van, miért teszitek?

Figyelt kérdés
Nem értem, ha szeretitek barátotokat, miért feküdtkök le mással. Gondolom nem lehet hosszú jövője egy ilyen kapcsolatnak, akár ha egyszer is előfordul ilyesmi.

2014. júl. 31. 16:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
pl. egy spontán buli után felmegy hozzá aludni, persze csak aludni. legalábbis a lány szerint
2014. júl. 31. 17:01
 12/18 anonim ***** válasza:
az, hogy alszanak önmagában nem baj, még ha egy ágyban is, de ez a ,,karjai között" szerintem fura, ha csak a pasi nem egy perverz, aki kihasználja, hogy a csaj alszik, vagy éppen részeg
2014. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
buli után ha ott"aludt" akkor biztos, hogy nem csak alvás volt..:/
2014. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha valaki lefekszik egy vadidegennel akkor már nem oszt nem szoroz az ölelgetés. Vele való alvás meg a helyzet hozza. Ha az eset utánra gondolunk akkor fura lehet az egész, de minden felvan vezetve. Az első pillantás, vonzalmak... Nem egyből az ágyban vannak és azt kérdezik egymástól, hogy te ki vagy.
2014. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14essel hasonlóan gondolkodok. Sajnos igen , ezeknek a dolgoknak előzményei vannak , és úgy gondolom , hogy már csak a te számodra vadidegen ez az illető. Én biztosan kiakadnék , mint a taxi óra, és lehetne a nőnek pedálozni , hogy visszanyerje a bizalmam.Én naív...úgyse fog. Épp az esélyt nem venném el tőle.
2014. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%

A 7 év alatt sosem aludtam idegen, sőt ismerős haversrác karjai közt sem...Hogy miért?! Mert szeretem a párom...


L24

2014. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen lány nem hogy nem szereti a párját de nem is tiszteli már. Igen kérdező, ez nagyon is fura. Ha veled történik ez, ha a barátnőd tette ezt, akkor dobd ki, ne hidd már el, hogy csak aludtak, de még, ha úgy is lett volna...az én barátnőm ne aludjon senki mással, aki férfi s főleg idegen.
2014. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tök mind1. Ha az én barátnőm még a legjobb barátja karjaiban aludna, akkor is kidobnám. Ha velem van, ne mással aludjon, hanem velem. Főleg ha egy idegen palival buli után. Persze vannak kivételes helyzetek, de annak nagyon kivételesnek kell lennie. Simán kidobnám, nem érdekelne a kifogása
2014. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!