Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha már 8-éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már 8-éve vagyok együtt a párommal, és azt mondja hogy nem vagyok közzeli hozzátartozója. Annyi hogy nem élünk együtt. Akkor én mi vagyok neki, egy idegen. Most halt meg az Apja. Mit tegyek? Elmenjek-e a temetésre.29-éves vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Menj el jól fog neki esni , még ha nem is akarja örülni fog neki! :)
2009. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
8 év után persze, hogy el kell menni. Illik elmenni.
2009. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, gondolom ismerted az apukáját és temetésen nem csak Közeli Hozzátartozók szoktak lenni...
2009. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

azzal hogy a temetésre elmész az apja iránti tiszteletből teszed, a párodnak csak örülnie kellene

2009. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem teljesen értem. Ő maga mondta, hogy te ne menj el, mert nem vagy közeli hozzátartozó? Vagy ezt honnan veszed?

Kicsit pontosíts, kérlek!


Mert nem tudjuk sem azt, hogy az apjával milyen volt a viszonyod, sem azt, hogy a család többi tagja hogy tekint rád... Nem tudunk a párkapcsolatodról sem semmit, így nehéz tanácsot adni... :(

2009. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem éltek együtt,akkor csak barát vagy.Amig nincs közös együttélés,még élettárs sem vagy.Barátként elmehetsz a temetésre,mert ugy illik.De engem rohadtul zavarna,hogy tulajdonképpen 8évig csak használt.Dobnám.
2009. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha együtt élnének, az nem használás a te felfogásod szerint? Mert a logikád szerint az, csak nem kizárólag szexre, hanem házimunkára is használná. Amúgy nem ez volt a kérdés.

Bocs az offért, kérdező, de nem tudtam szó nélkül hagyni ezt a kommentet.

2009. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
most akkor párkapcsolati szinten vagytok együtt? szerintem nyolc év alatt már összeköltözhettetek volna.. egyébként bocsásd meg neki ha néha kicsit bunkó, elvégre írtad, hogy meghalt az édesapja.. :S
2009. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
esszerint a barátnője vagy. a temetésre bárki elmehet, aki ismerte az elhunytat. legfeljebb nem mellette,hanem a "tömegben" leszel
2009. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha megkért rá, hogy ne menj, akkor ne menj!!!!!! El tudok képzelni olyan temetést, ami tényleg nagyon szűk körű, s oda én sem kívánnám a párom. Nem lehet, hogy inkább az apukájának nem vagy közeli hozzátartozója?

mellesleg ez az egész kicsit zűrösnek hangzik,mint ahgy azt többen jelezték. nyolc év s nem tudjátok ezt megdumcsizni? Tessék leülni e kapcsolat fölött én azt ajánlom...

2009. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!