Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm? Egyszer oda van értem, máskor meg utólag telefonon hisztizik?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, de valami nem oké.... Múlt hétvégén is együtt voltunk, minden jó volt, de pár napra rá telefonon közölte, hogy ez és ez nem esett neki jól, meg ő úgy érzi, hogy nem tud engem szeretni, és tartsunk szünetet. De ma meg ő keresett meg sírva, hogy bocsássak meg neki. Csak sajnos ez már a 4. eset.


28 éves a lány, de pl smink nélkül csak 3 hónap után merte magát nekem megmutatni. Addig abban is aludt, reggelre elég furán nézett ki. :D


Meg mikor nálam van, mindig attól fél, hogy meglátnak a barátaim minket, és hogy mit fognak szólni...


4 hete mondta a lány, hogy ennyit még senki sem törődött, foglalkozott vele mint én, meg hogy mennyire biztonságban érzi magát. De erre rá pár napra akkor is jött a hiszti, hogy nem is érezte olyan jól magát. Én vagyok az első komolyabb kapcsolata, és még a hiszti ellenére is nagyon szeretem őt. De ha reálisan állok a dologhoz rájövök, hogy ez így nem fog működni.


Mitől lehet ez?



2014. aug. 3. 14:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Múlt hétvégén is együtt voltunk, minden jó volt, de pár napra rá telefonon közölte, hogy ez és ez nem esett neki jól, meg ő úgy érzi, hogy nem tud engem szeretni, és tartsunk szünetet."


-És erre te mégis mit mondtál? Azt hiszem, ha keményebb választ kapott volna (="jó, hát akkor lehet, hogy nem sok értelme van az egésznek, ha így látod") akkor lehet ott helyben összef.. beparázott volna és hamar észhez tér.


"De ma meg ő keresett meg sírva, hogy bocsássak meg neki. Csak sajnos ez már a 4. eset."


- És erre mit mondtál? Remélem nem intézted el csak úgy lazán a dolgot! Minimum egy "Mégis hogy képzelted ezt?" jól jön ilyenkor, már az első esetben.


Lehet, hogy lepontoznak, de lesz...rom, kell egy erőteljesebb vélemény is, vállalom!


Nézd, az én volt barátnőm egy okos nő. A kapcsolatunk kezdetén egyszer mondott olyat, amit én tűrhetetlennek tartok és megmondtam kerek-perec : "ha ezt még egyszer mondod, akkor láttál utoljára!" Kegyetlenül hangzik? Lássunk csodát, soha nem mondta (okos nő, azonnal megtanulta) és évekig együtt voltunk (nem ezért mentünk szét). Most se merné mondani...

2014. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Dehogy is nem, mondtam neki. Utána jött bocsánatot kérni.
2014. aug. 5. 09:54
 13/18 anonim ***** válasza:
Na jó, de rendszert csinál belőle?
2014. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Valljuk meg, nem túl hiteles egy olyan bocsánatkérés, ami után még háromszor pontosan ugyanazt elköveti az ember...


Több dolog lehet. Lehet, hogy alacsony az önbizalma. Lehet, hogy "játszmázik" veled. Földobja ezt a kvázi-szakítós szöveget és ezzel akarja kontrollálni a kapcsolatot. Visszaél a türelmeddel és jóindulatoddal. Ebben a második esetben be kell keményíteni.

2014. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Te figyelj, ezt nem bántáskánt mondom neked, de nem lehet, hogy te hogy mondjam, kicsit figyelmetlen vagy vele? ÉS ez rosszul esik neki, és ezért hisztizik, ettől függetlenül nagyon szeret téged és van hogy úgy érzi mégis törődsz vele. De nem is tudom nem ismerlek de lehet hogy valami ilyesmi... akkor nem is tudom lehet, hogy a mensi is közrejátszik? Kicsit idegesebb, a kisebb figyelmetlenségeidet még komolyabban gondolja még rosszabul esik neki,felnagyítja. Ülj le vele próbáld vele megbeszélni szerintem mégis csak jobban tudja nálunk válaszolóknál hogy mit érez ilyenkor.
2014. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15-ös is érdekes meglátás. De 28 éves nőről beszélgetünk...


Néhány észrevételem van.


"...de nem lehet, hogy te hogy mondjam, kicsit figyelmetlen vagy vele?"


-Bár nem rám vonatkozott és nem is ismerem a Kérdezőt. Persze lehet, csakhogy ilyen mindig előfordul (addig amíg 2 ember él a Földön), sőt olyan is van ám, hogy egy nő figyelmetlen úgymond egy férfival... Ennek az elintézésének finoman szólva nem az a módja, amit a lány tesz.


"ÉS ez rosszul esik neki, és ezért hisztizik, ettől függetlenül nagyon szeret téged és van hogy úgy érzi mégis törődsz vele. De nem is tudom nem ismerlek de lehet hogy valami ilyesmi..."


-Ez egyáltalán nem mentség arra, hogy ilyeneket mond: "ő úgy érzi, hogy nem tud engem szeretni, és tartsunk szünetet." 16 évesnél még talán elmenne ez.


"...akkor nem is tudom lehet, hogy a mensi is közrejátszik? Kicsit idegesebb, a kisebb figyelmetlenségeidet még komolyabban gondolja még rosszabul esik neki,felnagyítja."


-Az, hogy kicsit idegesebb, meg hogy megjött neki szintén nem ad neki jogosultságot arra, hogy csákánnyal kezdje el szétverni a kapcsolatot.


Egy 28 éves nőnek már bőven el kéne választania, hogy most egyszerűen neheztel valamiért (apróságért), ilyenkor azt szépen korrektül meg kell beszélni, vagy a kapcsolatot akarja felbontani...

2014. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én figyelmes vagyok vele, sokat is törődök. Én vagyok az első komoly kapcsolata neki, szóval nem értem. Sírva bújik hozzám, hogy senkitől sem kapott még ennyi törődést, szeretetet, majd 2-3 nap múlva jött a hiszti.


Igen dobnom kellett már volna rég, csak ne szeretném ennyire...

2014. aug. 6. 10:24
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki! Legalábbis addig ne amíg nem beszéltél vele! Próbálj meg mégegyszer dumálni vele, hogy miért van ez. (próbálj ne vádaskodóan)Mond neki hogy te ezt már tényleg nem tudod elviselni és bármennyire is szereted, ha nem változtat a dolgokon akkor ez ne mehet így tovább.
2014. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!