Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk akkor bánják meg, hogy szakítottak a barátnőjükkel, amikor már van másik barátjuk?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, tapasztalják, hogy a fiúk (ha éppen nem egy "komoly" ok miatt szakítanak, vagyis nem megcsalás meg ilyenek, hanem pl amiatt, mert túl keveset tudnak találkozni, mert úgy érzi, nem szereti már annyira a barátnőjét, ezért szakít, de még mindig érez valamit szakítás után is a volt barátnője iránt), akkor bánják meg hogy szakítottak, akkor kezd el hiányozni az exük, akkor jönnek rá, hogy szeretik még mindig, és hogy kár volt "eldobni" a kapcsolatot. Ez miért van?

2014. aug. 5. 08:34
 1/1 anonim ***** válasza:

mert akkor jönnek rá milyen értékes is számukra miután elveszítették, pontosabban először eldobták, mással boldogok ergo elveszítették...meg is érdemlik az ilyenek...ha valaki "megun" egy másik embert az nem képes látni az értéket a másikban...pedig mindenkiben van érték...még ha egyesekben elég nehéz észrevenni...főleg arra nem gondolnak, hogy attól az embertől kapták meg eddig a szeretetet...pont most olvasok egy könyvet amiben szerintem benne van a válasz, csak még nem értem a végére :)

Gary Chapman: A házasság négy évszaka

Talán ebben megtalálom a választ, és ha nem felejtem el akkor leírom...pont most reggel olvastam az őszt...abban van, hogy elhidegülnek, kívülről jónak tűnik minden, de belülről koránt sincs minden rendben...


21F

2014. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!