Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma tudtam meg, hogy az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma tudtam meg, hogy az egy évig tartó távkapcsolatom alatt a barátomnak volt a közelében január óta egy másik barátnője. A fiút természetesen kidobtam. Szerintetek beszéljek a másik lánnyal vagy hagyjam az egészet? Teljesen ki vagyok készülve.20/L

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond el neki, nehogy őt is csak kihasználja...és ki tudja hány lány van még a háttérben akiről nem tudtok...de lehetőleg úgy mond el neki, hogy lelkileg ne legyen annyira fájdalmas mint neked!


21F

2014. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti elmondanám neki.

20L

2014. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az egészet. Távkapcsolat volt, nem tartott sokáig, nem érdemes tovább az idődet pazarolni erre.
2014. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2014. aug. 1. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is azt tudom mondani, amit előttem, és fel a fejjel jobbat érdemelsz egy ilyen taplótól.
2014. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mások is ezt mondják nekem,csak nehéz egyelőre feldolgozni. Köszönöm a válaszod, neked is megy a zöld!:)
2014. aug. 1. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
azért majd mond el, hogyan reagált az a másik csaj! :)
2014. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hitt nekem a rengeteg bizonyíték ellenére...
2014. aug. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!