Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal alapon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal alapon vagyok egy sráccal. Mostanában féltékenykedik, állandóan ölelget, írogat, egy ilyen kapcsolatban szerintem ez már sok. Lehetséges, hogy többet érez? Megszeretett?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
élhető. Beszéljétek ezt meg.
2014. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
V
2014. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mondd meg neki mikor legkozelebb olelget, hogy bocs, a tobbi testreszedre nem tartok igenyt.

abbol erteni fog)

2014. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így kezdtem én a mostani bnőmmel, megelőzte jó egy éves barátság, hiányom volt, így felajánlottam az extra dolgot, mivel tisztában voltam, hogy tetszek neki, a siker borítékolva volt. Jó 2x voltunk együtt, amikor mindketten beismertük, hogy többet érzünk egymás iránt, jelenleg egy pár vagyunk. Szerintem ti is beszéljétek meg, biztosan megszeretett.
2014. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztosan beléd kezd szeretni.

Általában fordítva szokott lenni, de a lényegen nem változtat. Vagy zárd le ezt a dolgot és keress új szexbarátot, vagy beszélj a srác fejével, hogy ez erről szól. Haverok vagytok dugtok, de ne akarjon többet, mert neked mint pasi ő nem jó be, de jó haver, meg jó az ágyban és ezt ne rontsátok el. Ennyi.

2014. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!