Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A pasim más csajjal ebédelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim más csajjal ebédelt, miközben nekem azt mondta, h ne menjek, mert nincs ideje kajálni. Most szakítani akarok, ő meg nem érti, h miért. Túl reagálom?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad le a körülményeket.

Nem lehet, hogy közben változott a szitu? Miért nem kérdezed meg?

2014. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki volt az a másik csaj? Ha szakítani nem is szakítanák, azért elég jó műsort rendeznék, hogy ha rám nincs ideje, akkor ez most mi is volt..
2014. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet h a főnöke volt.
2014. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tízperccel az ebéd előtt felhívott, h merre járok? Mondta, h ma nem jön értem, mert sajna sokat dolgozik..és nincs ideje enni.

Rosszul hazudik, ezért tíz perccel később visszahívtam, és éppen nagy kanálcsörgéssel volt.... kérdeztem, h eszik, akkor elkezdett támadni, h én mondtam, le most mit hibáztatom...

Aztán kiderült legközelebb, h egy nálam tíz évvel fiatalabb csajszival eszegetett... (három éve odajárunk,és sokan ismernek ott)


Tudom, h a csajt nem érdekli a pasim, csak volt közös dolguk, és ennyi. (már mint a szitu előtt)


Eltelt pár hét már azóta, a csaj már a sülyesztőben van, nem is járnak össze, de ez nem számít. Szerintem nem volt korrekt. Egyszerűen nem bírom lenyelni, h hazudott, és hlyének nézett. Attól mert van egy csinos lány már igy kell viselkedni?

Nem játszok olyat, h nincs ló jó a szamár is.

2014. szept. 1. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érti miért, akkor mond meg, hogy nem szereted ha hazudoznak. (ha a megcsalásra semmi bizonyítékod, ezzel ne vádaskodj)
2014. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Biztos, h nem csalt meg. Nem ez bánt.

A hazugságot meg tudja, h a gyengém.


Teljes nyugalomban mondtam neki, h innentől nem kell hazudoznia, meg trükköznie, szabad ember... Erre ő azt mondta, h félre értettük egymást. Ezen mit lehet félreérteni?

2014. szept. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!