Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem szeretném megbántani. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném megbántani. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Már elég jó ideje rájöttem, meleg vagyok. Viszont van egy csodálatos barátnőm, akit nagyon szeretek, de mint csak egy testvért már. Nagyon fontos számomra, eddig mindent megoszthattam vele.

Nem tudom hogyan szakítsak és valljam be az igazat. Valami tanács? Vagy hasonló eset?



2014. szept. 19. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
Én nem értelek. Összejöttél egy mindenben tökéletes lánnyal, akkor miért van benned az a hajlam, hogy a saját nemedhez vonzódsz. Nem ítéllek el, csak nem akarom, hogy rossz döntést hozzál és megbánd később. Egyébként akárhogy adnád elő, én először kinevetnélek, hogy biztos csak egy vicc, majd mikor leesne, hogy komolyan gondoltad, eléggé mérges lennék, nem biztos, hogy ezek után beszélnék veled egy darabig.
2014. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mindig is szerettem a barátnőmet, már oviban tetszett. Apám meg az ő apja legjobb barátok voltak a közép suliban. Álompár voltunk, de tényleg, sok haverom irigykedett. Amit végig a barátnőm iránt éreztem az nem szerelem volt, jobban mondva hatalmas szeretet.

Viszont beleszerettem egy fiúba. Emiatt kezdem rosszul bírni a hazudozást, és mint írtam nem szeretném megbántani.

Már elég jó ideje agyalok ezen a dolgon, tudom hogy szerelmes vagyok. Nem akarom tovább álltatni. Ő pedig úgy gondolja, hogy örökre együtt maradunk majd.

Tényleg fogalmam sincsen mitévő legyek

2014. szept. 19. 21:47
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Szakíts vele valahogy, várd meg míg túl lesz rajtad, csak akkor mond el neki h meleg vagy! Mert így azt fogja gondolni, hogy ő annyira rossz élmény volt neked, hogy inkább a fiúkat választottad.
2014. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt az egyetlen megoldás a szakítás lehet... Legyél vele őszinte, de ne kedves és határozott. Amúgy nem lehet, hogy bi vagy? Elvégre eddig tudtál nővel is lenni... Mennyi idős vagy amúgy?
2014. szept. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kétlem, hogy bi lennék. Amíóta rájöttem, meg van ez a dolog a fiúval, nem tudok a barátnőmmel együtt lenni.

18vagyok

2014. szept. 20. 10:20
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Szóval vacillálsz, mert nem akarod megbántani, de mindenféle szívfájdalom nélkül képes vagy folyamatosan átverni.

Gratulálok, a gerinced megvan még?

2014. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy szar szemét szar alak vagyok! Ezért szeretnék őszinte lenni. De ha már az elején elmondtam volna, akkor is egy szar alak lettem volna. Nincsen helyes időpont.
2014. szept. 20. 21:50
 8/20 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt.

Volt egy nagyon jó lány barátnőm gyerekkorom óta.

A szüleink jóban voltak és mindig azzal vicceltek,hogy ha majd felnövünk összeházasodunk.

Sajnos ennyire álomvilágban élnek az emberek.

Szimplán barátok voltunk:)

Én is meleg vagyok.

De a szülők hajlamosak szerelmet belelátni egy baráti kapcsolatba.

Szerintem itt is valami hasonló lehetett.Mély barátság.

2014. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

De a barátnőm szeret engem, tényleg. Ebből valószínű, hogy nem jövök ki jól.

Csak szakítsak vele, ne mondjam el neki, hogy meleg vagyok, ne legyen olyan fájdalmas neki?

2014. szept. 21. 00:34
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerem a barátnődet, így nehéz okosnak lenni, de ha elmondod azt, hogy rájöttél, hogy meleg vagy, talán jobban megérti, hogy miért kell elengedned. Szerintem ez esetben jobb az igazság, mint valami kamu duma.
2014. szept. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!