Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kellene tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene tennem? Senkit se akarok, megbántani, de mindkettőt szeretem. Nem tudom mit tegyek, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok...interneten megismerkedtem egy fiúval és kiderült, hogy ez a fiú ott lakik ahova én bejárok középsuliba (16 km) és ezzel a sráccal megismerkedtem, Attilának hívják...amúgy 25 éves...de én 2 hónapja a haverjával összejöttem és 2 hete szakítottunk bár ez nem fontos...és amióta szakítottam az exemmel azóta az Attila megint teper..és 2 napja meg is mondta h szerelmes belém...imádom és sokat jelent nekem...de múltkor találkoztunk és elhozta magával az öccsét is a Danit..és a Dani felvett engem fészre...és beszélgettünk és mondta h gyönyörű lány vagyok..és h találkozni akar stb..és találkoztunk is és érzem h nagyon megszeretett :(( és én is szeretem őt...de mindkettő fiút szeretem :(( valakit választanom kellene..de egyiket sem akarom megbántani...az Attival én sosem tudtam elképzelni komoly kapcsolatot, mert ő már volt egy nővel és gyerekek is vannak...csak elváltak...viszont a Daninak nincsenek és fiatalabb is ő 21 éves...kezdem azt érezni, hogy egyre jobban kedvelem a Danit és találkozni akarok vele és ő is velem minél többet persze titokban csináljuk...nem akarom az Attilát megbántani...ku-rva sem vagyok mielőtt valaki ilyeneket kommentelne...csak szeretem mind a 2-t és nem tudom mit kellene tennem mit tanácsoltok? :((

2014. jan. 27. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egy elvált férfi akinek egy 17 éves kislány kell... PF...
2014. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj apácának! Úgy is az a divat most a médiában!
2014. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma látom a keresztkapcsolatok napja dívik itt. Szerintem nőj fel kislány és tanulj még pasizás helyett. Agyf aszt kapok tőletek.
2014. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, családban marad...


Egyébként meg D korban jobban illik hozzád

2014. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem: 1. A kuricának pénzt is adnak. Maximum ribizlizhetnénk.

2./1: veszel egy bonbont meg egy rózsát és puszi.

2./2: Dani. Attila érett és megérti. Dani fiatalabb és szerintem őt egy csöppet jobban kedveled.

3. Szerintem 2 embert szeretni nem igaz szerelemmel lehet. Csak szeretettel. Szakadék a különbség.

2014. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!