Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem szeretném megbántani. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném megbántani. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Már elég jó ideje rájöttem, meleg vagyok. Viszont van egy csodálatos barátnőm, akit nagyon szeretek, de mint csak egy testvért már. Nagyon fontos számomra, eddig mindent megoszthattam vele.

Nem tudom hogyan szakítsak és valljam be az igazat. Valami tanács? Vagy hasonló eset?



2014. szept. 19. 21:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Gyanítom szex nem volt köztetek,csak jártatok:d
2014. szept. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Több, mint 3 éve vagyunk együtt. Ebből kitalalható
2014. szept. 21. 10:34
 13/20 anonim ***** válasza:

Egy a "gyerekkorunktól együtt vagyunk dolog" amúgy sem egészséges.


Az embernek többfélét látnia kell,megismerni,hogy lássa mire vágyik,mi az ideális.

2014. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
hát szar ügy. de nem vagy szar alak, mert nem tehetsz róla, hogy nem szereted. ha igazán szeret téged, akkor megérti.
2014. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ha még nem tetted meg, itt az ideje.
2014. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Béla211 ***** válasza:
szerintem jobb ha teljesen őszinte vagy vele biztos fájni fog neki. De ha szakítasz vele akkor is. És még az okát sem fogja érteni. Ugyan úgy magát fogja okolni. Idővel úgy is kifog derülni ,hogy te fiúval vagy együtt az szerintem még rosszabbul fog neki esni , hogy nem mondtad meg neki az igazat: és ,hogy ennyire nem bízol benne. de amúgy ne csak annyit mond hogy meleg vagyok hanem szépen mond el ahogy itt leírtad.ezt nem lehet megbántás nélkül közölni. de minél tovább húzod annál rosszabb lesz.
2014. szept. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod megbántani, akkor legyél vele őszinte.

Ha értelmes a lány és tényleg szeret, akkor kis "gyász idő" múlva még barátok is lehettek.

Ha nem mondod meg neki az igazat és valami kamu szöveggel szakítasz, akkor csak egy érzéketlen f@xnak fogod beállítani magad. A lánnyal meg azt éreztetnéd, hogy kihasználtad.

2014. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. szept. 23. 19:32
 19/20 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanebben a cipõben voltam bro, csak én 16 évesen :)) álombarátnõ, stílusban összeillettünk, személyiségileg, meg úgy mindenhogy :D de részemrõl is becsúszott az a dolog, hogy meleg vagyok. Összejöttem egy sráccal, és a lánnyal még nem szakítottam... nem akartam én sem megbántani, és féltem a reakciójától. Annyira jóban voltunk, és szerettem, de inkább szeretetbõl, mintsem szerelembõl. Nagyjából egy hónapig hazudoztam neki, aztán egy szép márciusi délután elmondtam neki az igazat. Elõször meg sem rezzent... pár perc múlva elkezdett nevetni... azt hitte poénnak szántam... még pár perc kellett, mire felfogta, hogy komolyan beszélek, de egész jól fogadta, megölelt, és a tanév végéig nagyon jóban voltunk. Utána a szüleivel elköltöztek, és azóta sem láttam.
2014. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jah, am 20 éves srác voltam xD
2014. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!