Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összevesztünk a párommal, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a párommal, nem tudom írjak-e neki, szerintetek?

Figyelt kérdés

Kedden már feszült volt a légkör, szerda este jól össze is vesztünk telefonon. Azóta nem kerestük egymást. Mostanában elég morgóssá vált a helyzet, mert messze lakunk, és nem tudunk gyakran találkozni. A helyzet megoldhatatlan, és ez már így megy jó ideje. Neki is van munkája, nekem is és egyikünk sem akarja otthagyni, hisz egy fizuból nem tudnánk megélni. Így is a szülők segítik mindkettőnket (szomorú, hogy ma Magyarországon 27 évesként még így kell élni...).

Szóval, hiányzik, de nem is. Sok volt mostanában, neki is. Ráadásul mindketten makacsok vagyunk. Mit tegyek? Írjak neki én, ha másért nem lezárólak egy minden jót neked, vagy már mindegy. Mit gondoltok?



2014. okt. 18. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg megbeszélni vele egy találkát,hogy megbeszéljétek a dolgokat.Persze úgy,hogy ő jöjjön le,ha szakításról van szó.
2014. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!