Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összevesztünk a párommal, ti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a párommal, ti, hogy reagálnátok ha a barátnőtök ezt mondja?

Figyelt kérdés

Idén iratkozok be főiskolára és szükségem van egy kocsira vagy valamire, mert így a legkifizetődőbb és legmegfelelőbb.

A barátomnak küldtem egy képet egy yamaha r6-osról, avval, hogy azt mondtam neki, ilyet szeretnék.

És ezt írta vissza:

Mi vagy te egy kisebségi érzését kompenzáló 18 éves kis smucig b*zi?


Először is, hogy mondhat ilyet egy fiú egy lányra?

Másodszor meg, nem értem miért olyan elfogadható számára ha kocsival járok, és miért ennyire felháborító ha motorral?

Tudom, hogy egy lánynak nem igazán illik egy ilyen nagy motor, most nem is az a lényeg.



2013. ápr. 20. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Dúl a láv
2013. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te is érzed hogy ez az alak nem hozzád való. :D Amúgy lehet neki meg más miatt van kisebBségi érzése, azért ír ilyeneket.
2013. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
.. vagy csak simán utálja a motorokat és félt.. Én sem nézném jó szemmel, ha a párom motort szeretne.
2013. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Egyébként meg általában tényleg azok vesznek motort, akik ki akarnak tűnni, mert ugye mással nem nagyon tudnak...
2013. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet az egyik hülye haverja írta xD
2013. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

3-mas: Szerintem nem tudhatod, ki miért vesz motort. Minden motortulajdonost nem kérdezhettél meg. Az nem lehet, hogy valaki egyszerűen "csak" szereti az érzést???

Kérdező: Azt nem értem miért kifizetődőbb kocsival járni, amíg van diákod, addig használd ki!!


De, szerintem szard le a pasit és simán vegyél amit akarsz! :D

2013. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szamarat! Olcsóbb fent tartani, és a pasidnak is meg lesz a lelki békéje! Habár abból amit írtál, még elképzelhető, hogy irigykedni fog a szamár bizonyos testrészére! Tudod mit dobd ki a gyereket a Pi..ba, és vedd meg a motort!
2013. ápr. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!