Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal összevesztünk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összevesztünk, és 1,5 év után kidobott. Látom rajta, hogy nagyon szeret még mindig, és csak hirtelen dühből mondta. Nem hajlandó velem beszélni, szerintetek mit csináljak? Hagyjak neki időt és jelentkezni fog? (folyt)

Figyelt kérdés
Az anyukája azt javasolta hagyjam kicsit, mert önfejű, de minden rendben lesz. Veletek volt már ilyen? Hogy éltétek túl?

2014. máj. 4. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1hétig ne keresd,hidd el majd ő jelentkezik.Ha mégsem,akkor ez egy jó próbatétel volt számodra.
2014. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit szerintem is.
2014. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Együtt terveztük a jövőnket, össze akartunk házasodni és gyerekeket, és most egy kis vita miatt ez lett. Remélem tényleg fel fog keresni, mert azt, hogy nem szeret nem képes a szemembe mondani, hanem félrenéz. Meg egy napja még a karjaiban feküdtem és szeretgetett, másnap meg ez történt, mert összevesztünk egy hülyeségen. Remélem elkezdek neki hiányozni. Nem keresem, hátha. :(
2014. máj. 4. 18:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan nagy a szerelem, és nem vétettél nagyot, nem lesz így vége.
2014. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
majd írd meg kérdező, hogy alakult a dolog!:)
2014. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Volt már nagyobb összezörrenésünk is, és akkor pár óra mosolyszünet után jött utánam, hogy ő szeret, és megigérte, hogy örökké együtt leszünk, meg minek dobna ki, ha én vagyok a mindene, ő megmondta, hogy nem akar kalandozni, egy nőt akart, aki mellett kitart, és engem választott.

Remélem helyrejön minden :/

2014. máj. 4. 18:21
 7/16 A kérdező kommentje:
Meg fogom, mert bizom benne, hogy még együtt leszünk, csak el kell gondolkodnia a dolgokon, hogy nem csak én hibáztam.
2014. máj. 4. 18:23
 8/16 A kérdező kommentje:

Egyik baártnőm és a barátja is 1,5 év után szakitottak, a barátnőm depressziós lett, a pasi 3 nap után felkereste, és már 5 éve együtt vannak.

Egyébként 20 és 21 évesek vagyunk.

2014. máj. 4. 18:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Simán lehet, h van neki más, és csak egy casus belli kellett neki.
2014. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs más, ez biztos, ő nem olyan.
2014. máj. 4. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!