Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mégis mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretnék szakítani a barátommal, de most mondta, hogy vett kettőnknek színházjegyet november harmadikára... én már régóta gondolkodom a szakításon, és most ez így eléggé betesz a terveimnek. Igaz, még korábban beszéltük, hogy megnéznénk ezt a darabot, pont az volt az ok, hogy neki egyik ismerősét/barátját/családtagját nem érdekli, de azóta nem került szóba, és most pedig megvette... na de akkor addig nem szakíthatok vele?

2014. okt. 20. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
de szakíthatsz vele...így is úgy is rosszul fog neki esni...tényleg ennyire menthetetlen a kapcsolat?
2014. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hosszú távon menthetetlen. Nem az, hogy nem bírom ki november elejéig, csak nem tudom, mennyire tisztességes ez, úgy, hogy tudom, ki akarok szállni. :( de kellemtlenséget nem akarok okozni neki ezzel a színházjegy-dologgal
2014. okt. 20. 16:11
 3/6 anonim válasza:
100%
hát minél előbb szakíts vele ha akarsz szerintem sosem szabad ilyenkor húzni másnak az agyát érted :) főleg ne a színház után tegyed ezt mert akkor úgytűnne hogy azért a darab miatt elmentél de őt dobod. így legalább eltud vinni mást de fő az egyenes beszéd gondolom megérdemli hogy őszinte legyél vele
2014. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nem tud mással elmenni, nem akarok neki kellemetlenséget okozni. Ez a baj pont, hogy már megvette a jegyeket.
2014. okt. 20. 16:16
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. okt. 20. 16:16
 6/6 anonim válasza:
Mindenféleképpen fájni fog neki, főleg, ha igazán szeret (ebben tapasztalt vagyok). Én is szakítottam a volt pasimmal, és nem akartam megbántani, de balul sült el, végül két hétig tartott, hogy állandóan írkált nekem mobilon. Az volt az utolsó üzenete, hogy: "Még annyit tanulj meg, hogy ölelhet akármilyen nyálas ****fej, egyik sem fog úgy szeretni, mint én téged. Többet ne írj erre a számra, a válaszodat még elolvasom, de a többi leveledet szűzen tépem szét!" Már régóta szakítani akartam vele, de ez sokáig nem jött össze, mert nem akartam megbántani. Utána meg azzal jött, hogy miért nem mondtam, neki előbb, hogy már nem szeretem, akkor nem fájt volna neki ennyire. Én erre nem tudtam hogyan reagálni... Szóval jobb előbb, mint később, mert minél később teszed, annál jobban fog ragaszkodni hozzád és jobban fog neki fájni a szakítás! "Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra!" Azóta nem is láttam őt és nem is beszéltem vele...
2014. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!