Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha átlagos kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha átlagos kinézetű vagyok, csendes, kedves akkor mégis miért nem érdeklek senkit sem?

Figyelt kérdés
Most nem vágom magamat hanyatt attól hogy itt privátot írnak nekem. Nem áll szándékomban itt ismerkedni. Voltak rövidebb kapcsolataim és ált. velem szakítottak. Sokszor gondoltam már arra is hogy mivel senkinek se hiányoznék mindegy lenne ha meghalnék. L/22
2014. okt. 19. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne gondolj butaságokat!

Biztos van akit érdekelsz csak nég nem futottatok össze. :)

2014. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy! Erre csak ennyit tudok mondani.
2014. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Téged erdekelnek a csendes,kedves,atlagos pasik?

NEM.


-Case closed-

2014. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Azon gondolkodtál már, hogy változtatnod kéne az életviteleden?
2014. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vigyel tobb szenvedelyt a kapcsolatodba

am meg ha csabosan neyel valakire akk nagy esely van ara h megtetszel neki

2014. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TallandThin Boy ***** válasza:

A szeretteidnek azért hiányzonál. Ne csak magadra gondolj.


Egyébként attól, hogy nem talált még rád a nagy szerelem, nem kell ennyire elszomorodni.

2014. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Pontosan #3as válaszolónál az igazság!
2014. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy senkinek nem hiányoznál? Bele látsz mindenkinek a fejébe? Biztos sok embernek hiányoznál. Fiatal vagy még, rengeteg időd van megtalálni a társad. Én 30 éves fejjel vagyok egyedül, mégsem vagyok elkeseredve. Megpróbálom magam vonzóbbá tenni, aztán valami majd csak lesz. Addig meg itt van a család meg a barátok, rengeteg ember szeret, ahogy téged is.
2014. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!