Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 1 hónapja vagyunk együtt hét elején kértem időt tőle mert nem nagyon foglalkozott velem. Majd 2 nap után írtam neki. Majd ő kért időt. Viszont ő ma szakított de mégis írja hogy hiányzom neki fontos vagyok neki.Megszokásról nem lehet szó mert ritkán találkozunk.És írta hogy lehet megfogja bánni,hogy szakított. Meg,hogy amiket írt azt úgy is gondolta mindig is. De egyik napról a másikra ennyire megváltozik minden? Írta hogy nincs senkije mivel ismerem annyira hogy tudom ez igaz mert nem olyan pasi. Viszont nem értem. Azt írta össze van zavarodva. Van esély arra,hogy keresni fog? Nem szeretném zaklatni,hogy folyton irkálok neki. Kérdésem: Fog keresni? Mit jelenthet ez? Mit tegyek?

2014. okt. 25. 15:36
 1/9 anonim válasza:

Hány évesek vagytok?

Nem a legjobb jel ha nem mersz írni neki....

2014. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én 20 ő 25.

Akarok írni de néha olyan furcsán ír mintha nem akarna velem beszélni viszont 2 napja csak ő keres engem

2014. okt. 25. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Amit mindig mindenki javasolni szokott,az az,hogy várd meg,míg ő teper utánad,míg ő keres,mert az azt jelenti,hogy érdekled.Ez igaz,tényleg így van.Tehát fogadd meg ezt a tanácsot!
2014. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom. A héten is ezt csináltam és keresett... tegnap meg rámírt hogy szia.. láttam és nem írtam vissza neki amit ugye neki is kijelez(mostanában ő is ezt csinálta) majd irta kicsit féltékenyen hogy akkor jó bulizást nem zavarlak .... várok arra hogy keressen :)
2014. okt. 25. 16:23
 5/9 kolosszus22 ***** válasza:

Azért csak óvatosan ezzel a nagy női taktikázással, mert visszafelé sülhet el. Egy férfinak is van büszkesége, nem fog a végtelenségig koslatni utánad ha játszod neki az elérhetetlen királylányt. Ha van egy kis esze nem fog sokáig feleslegesen erőlködni. Mellesleg a leírás alapján te kezdtél el először vacillálni a kapcsolatotokon az időkéréssel. Nem kell a karjaiba rohannod rögtön, de azért finoman csepegtesd a dolgot, ha totál elutasító leszel sokáig tovább fog állni, már ha nem tök hülye és nem lát át a színjátékon.

27F

2014. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
hát ha neki (is) gondolkodnia kell, akkor ott vmi már nem e perctől nem volt rendben, nem?
2014. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazából időt azért kértem mert nem foglalkozott velem.. és alig írt vissza nekem. én ezért kértem időt. ami jogos volt... most az előbb írt nekem nem sokkal a szakítás után hogy "lehet rossz dolog volt amit tettem :( " akkor most mivan?
2014. okt. 25. 18:11
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
csak tipp de mi van, ha nem te hiányzol neki hanem a csak a megszokás v esetleg mégsem jött be neki a szinglilét?
2014. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megszokás?? ALIG LÁTJUK EGYMÁST..
2014. okt. 25. 18:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!