Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, nagyon kedvelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, nagyon kedvelem és találkozgatunk, de van egy nagyon szép, "menő" (olyan "sok lájk van a képeimen" típus) osztálytársnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek hogy az a lány tetszik neki és ezért én nem leszek elég szép neki mert azt a lányt nap mint nap látja.

2014. ápr. 2. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos a lájkok számával a belső érték arányban áll..
2014. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pózolj egyett melltartó+tangába aztán megis nyerted a lájkversenyt.
2014. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kolosszus22 ***** válasza:
91%
A lájkgyűjtők a legszánalmasabb, legönbizalomhiányosabb emberek, csak a külső visszajelzések tükrében képesek értékelni önmagukat.
2014. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem az eszed vagy inkább annak hiánya miatt nem jár veled...nem a lájkok száma miatt
2014. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy csomó szép osztálytársnőm. Nem tagadom hogy szépek, tényleg azok. De nem csalnám meg velük a csajomat akibe viszont szerelmes vagyok, bár nem olyan szép.NEM az számít.
2014. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan eltiltanálak az internethasználattól. Örökre. Ennyire hülye senki nem lehet...
2014. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Amanda :) válasza:

Ha veled találkozgat,akkor te tetszel neki

a lány meg ne érdekeljen

2014. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mint ahogy írták a külső csak félsiker. Ha egy éjszakára kell a leányzó valószínűleg az a vezető érték! De ha többre akkor ez eltörpül az illető többi adottsága mellett, amik jelen esetben vezető szerepűek, mentalitása,belső egyénisége,személyisége. Én személy szerint inkább lennék egy olyan lány mellett aki mindig kedvesen rám mosolyog amikor találkozunk minthogy azzal legyek akinek a tonnás sminkje miatt még az arcát sem láttam soha életemben. Ez olyan mint a kocsivásárlás. Hiába szép és csillog az az autó, ha csak a szervízbe kell vele járni állandóan és mindig lefullad, 0 a teljesítménye, akkor értéktelen akárhogy is néz ki! Fel a fejjel és sok sikert! :) Annak akinek tetszeni fogsz annak a világon te leszel a legszebb nem a magazinok plasztikaangyalai! Találkozz vele és dumálgassatok, mosolyogj rá szépen legyél kedves,incselkedő ércelődő és ugrasd néha. Nekem ebben ál a szép csaj a kinézet pedig csak extra,ráadás! Sok sikert és kitartást!

Üdv. Egy az útját kereső fiatal

2014. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!