Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni szex a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Szakítás utáni szex a volt pasiddal?

Figyelt kérdés

Nemrég szakitott a párom velem de nem volt balhé semmi csak szimplán elmult a szerelem és szeretet maradt helyette nála és nálam is.

A kérdés az hogy rákérdezzek-e tőle hogy van e kedve a szexhez merthát tuti neki is hiányzik meg nekem is...


Lányok ti belemennétek vagy ez már nem férne bele?

CSak nem akarok magamból ülyét csinálni:D



2014. nov. 15. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha mindketten tutik vagytok abban, hogy az érzelmeket ki tudjátok zárni. Ha nem, sérülni fogtok keményen...
2014. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem lennék benne, így megtervezve.

De nem kizárt, hogy spontán kialakulhat.

De ha valaki feltenné a kérdést, hogy na azért szexelünk-e, hiába szakítottunk, mert biztosan neked is hiányzik, akkor tuti nem lenne a válasz.

2014. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja.

Ha összejön, majdnem biztos, hogy újrakezditek, aztán újra át kell élni a szakítást.

2014. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem akarjuk ujrakezdeni se én se ő de volt már rá példa hogy volt egy szünet és 2 hét után már az ágyában voltam szoval ha megkérdezném tőle igy hogy """esetleg nem a lenne kedved egy kis nosztalgia szexhez vagy kicsit kényeztetnélek de semmi hátsó szándékom sincs és csak akkor ha nincs senkid és nekem sincs benne lennél?"""


Az igazság az hgy nagyon ott volt az ágyban és baromi kezd hiányozni az vad szex.

2014. nov. 15. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ki, csak magadnak okozol ezzel fájdalmas napokat. A pasiknak a szex nem az mint egy nőnek.
2014. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Áh most látom, hogy pasi vagy, akkor nem írtam semmit.
2014. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Adok én is neked korbácsos sexet :)

De amugy szerintem nem gáz szakítás után ugyan azzal a félel szexelni, tapasztaltam, bár utána mikor alakult egy lányal valami, a volt barátnőm nagyon féltékeny volt, miközben ehhez már nem igazán volt köze.

2014. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen! Isteni!
2014. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jaja ez várható lenne
2014. nov. 15. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:

azt azért kiirhatad volna hogy x/F mert így majd homokosnak néznek :)

"Adok én neked korbácsos sexet"-re :D

2014. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!