Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eldobnátok a párotokat ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldobnátok a párotokat ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves és odaadó a barátom, de valamiért nem tudok úgy nézni rá mint régen. Szerintem ráuntam. Van egy másik fiú akire viszont úgy tudok nézni, mint egy férfira. Benne látom azt ami a jelenlegiben nincs meg, de félek, hogy csalódni fogok és a jelenlegi párom sokkal rendesebb mint a másik srác csak egy apró dolog megvan a másikban ami a mostaniban nincs. Mit tegyek?

26 L



2014. nov. 4. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosat egy bizonytalanért?? Háát nehéz ügy de ha itt elmúlt a szerelem akkor viszont lehet érdemes váltani!
2014. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát szeretem még nagyon, de a másikat is és őszíntén inkább őt akarom, de félek, hogy nem lesz olyan, mint amilyennek én elképzeltem. A jelenlegi viszont nagyon jó hozzám még soha senki nem volt ennyire...
2014. nov. 4. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Váltsál legyél a másikkal majd kis idő múlva lesz megint egy másik akiben találsz olyat amit az elözökben nem!
2014. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na, majd jön a sok "okos", aki majd jól leszúr téged, hogy másnak még pár se jut, te meg nem becsülöd meg amid van......DE, ne hallgass senkire.

Ezt te érzed, azt hogy hogyan élsz a mostani pároddal, mi hiányzik neked, mennyire vagy boldog, stb.

Ha úgy érzed, hogy javítható a kapcsolatotok, újra visszahozható az a láng, pezsgés ami hiányzik és amitől újra jobb lehetne minden akkor próbáld meg, adj egy esélyt még magatoknak, beszéljetek, csináljatok közös programokat amik visszahozhatják a régi dolgokat, de ha úgy érzed, hogy te ezt már nem akarod, akkor válts.

És biztosat a bizonytalanra?......nos, aki mer az nyer.

Az életben minden lutri, emberek jönnek-mennek, kapcsolatok alakulnak, de sose találod meg az igazit, ha meg se próbálod :)

2014. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez eddig is így volt,de szeretnék már családot... :(
2014. nov. 4. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan embert nem találsz, aki pontosan olyan, mint amilyent te elképzelsz.
2014. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

A szerelem másfél két év után elmúlik. Ez hormonális dolog. Nem meglepő.

De az, hogy a meglevő aranyos, odaadó, figyelmes pasidat elhagynád egy a leírás alapján vélhetően kicsit csibészesebb rosszfiúért, cska mert ő ettől izgalmasabb, az meg tökéletes. A nők sírnak, hogy egy normális pasi kell de a rosszfiúkra vevők, akik ha ejtik akkor megy a sírás. Nem lehet hogy nálad csak ez van a dologban???

2014. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A ráunáson lehet segíteni. Gondold át, mik hiányoznak a kapcsolatotokból, amik ez elején megvoltak, de most ritkábbak. Kevesebb idő jut egymásra? Kevesebb a randi? Kevesebbet vagytok egymás előtt "jó formában"? Kevesebb a szerelmes jellegű meghitt pillanat, inkább csak hétköznapi gondoskodás van? Vagy épp több a stressz, a probléma? Ezek mind gátolják, hogy egymásra hangolódjatok, és a kevesebb érintés, szex, nyugodt és őszinte pillanat okozhatja azt, hogy úgy érzed, már nem érdekel a másik. Az új sráchoz ilyen negatív érzések nem kapcsolódnak, ezért ő érdekesebb, "férfiasabb".

Át kell ezt beszélnetek, és kicsit erőltetni kell, hogy férfiként/nőként megint előtérbe kerüljetek. Szerintem nem lehetetlen, ha "csak ennyi" a probléma, és valójában szeretitek egymást.

2014. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
EL. Ha új kany kell, nem jó a régi. Azért felesleges megtartani, mert kinyalja a segged.
2014. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, kérdező. Akivel most vagy, messze nem az igazi, akihez most készülsz, valószínűleg az sem, de nyitva az út, keresd meg magadnak.
2014. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!