Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez nem jó rám nézve? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem jó rám nézve? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
1 hete károk a barátommal. Az este mondta el, hogy cigizik. én 14/L ő 17/F. Allergiás vagyok a füstre, bármilyen füsttől fulladok. Ő megígérte, hogy ha együtt vagyunk, akkor nem lesz nála soha cigi. Attól tartok, ha együtt vagyunk akkor én is egy idő után rászoknák a cigire, ami rám nézve nem jó. Alapból nem bírtam eddig a cigiző fiúkat, szakítsak vele? Szeretem őt, de nem bírnám ki, hogy valaki itt szívjon cigarettát mellettem. Szakítsak vele, vagy csak akkor ha megszegi az ígéretét?

2014. nov. 21. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már kicsit idősebb vagyok, de volt annó egy párom akivel találkozgattunk és én voltam a dohányos....ő ki nem álhatta. Amikor vele találkoztam arra a 2-3 órára , bőven kibirtam, hogy ne gyújtsak rá. Ha szeretek valamit és jól érzem magam miért ne? Hisz aki iskolába van vagy dolgozik az se gyújthat rá állandóan (legalábbis nem mindenhol)

Szerintem ki fogja birni....szépen meg kell kérni. Az meg butaság lenne, hogy te rá szokj...és ha azt veszed észre, hogy rá akar beszélni a cigire......hát inkább felejtsd el.

2014. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem azért ne dobd. mondd hogy nem bírod,és ne csinálja mikor veled van
2014. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval fizikális rosszullétet produkál a szervezeted a cigi füstre reagálva de azért félsz hogy rá fogsz szokni és azért utálod a cigis fiúkat..ok.

Figyu kérd meg hogy akkor tartsa is magát ehhez amit mondott, hogy nem gyújt rá melletted és ennyi.

2014. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!