Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj a kapcsolatra nézve ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj a kapcsolatra nézve ha én fele annyira sem vagyok népszerű, mint a párom? 26/N

Figyelt kérdés
Ő egy olyan ember akinek sok barátja van, sokan szeretik, ismerik, egy kedves, jó humorú pasi. Én viszont világ életemben visszafogottabb, szürkébb emberke voltam, kevés baráttal, nehezen ismerkedem és az emberek általában negatívnak gondolnak, mert állítólag csúnya a tekintetem (akaratom ellenére). A kapcsolatunk jó, szeretem őt nagyon, ő is engem, de picit alul érzem magam ez miatt. Hogyan viszonyuljak a páromhoz, hogy ne tűnjek legalább az ő szemében szürkének?
2014. nov. 20. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy így szeret, ahogy vagy. Ha ki akarsz bújni a bőrödből az nem vezet hosszútávon semmi jóra. szerintem attól, hogy te nem vagy olyan barátkozós, nem kellene magad szürkének nevezni, hiszen így degradálod saját magad. Biztos neked is megvannak a jó tulajdonságaid, ami miatt téged választott és szerethetőnek tart. Valahogy vele is össze tudtál ismerkedni, nem?
2014. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj vele, érezd jól magad, szórakozz vele és ne legyél ennyire negatív.

Rám is mindenki azt mondja, hogy miért nézek mindig olyan rondán/gonoszan, de tehetek én arról, hogy úgy nő a szemöldököm, mintha állandóan mérges lennék? Én ilyenkor azt szoktam mondani, nem fogom átplasztikázni az arcomat, én akkor is így nézek ki, ha szívből nevetek a vicceden. Tedd te is ezt.

2014. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ugyanilyen vagyok, mint te, és minden kapcsolatomban fennállt ez, amit leírtál. A mostaniban is.

És én szintén mindig alul éreztem magam (most is :S)

Az a baj, hogy ez az alaptermészeted, nem tudsz vele mit csinálni, ez személyiségtípus :S

26N

2014. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 RRR ***** válasza:

ti jól kijöttök és ez a lényeg

az hogy ki mit mond,tart felőletek az k..ra nem érdekes

ne változz meg akarattal meg,mert ő így szeret ahogy vagy

az már nem te lennél.........

2014. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!