Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vehetem úgy, hogy vége, ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetem úgy, hogy vége, ennyi volt?

Figyelt kérdés

1 éve jöttünk össze a barátommal, de elég zűrös kapcsolat volt. Viták, veszekedések, szakítás is volt már.

(Távkapcsolatban voltunk.)

1 hete berágott rám egy hülyeség miatt, ami kétélű dolog volt, de nagyon megsértődött.

Azóta normálisan nem is beszéltünk. Néha válaszolt, de az is bunkó. stílusban. 2 napja írtam neki, hogy ha nem tudja magát túltenni ezen, akkor mondja meg, és zárjuk le, de ne húzza az időm, hogy direkt nem válaszol.

Persze elolvasta, de azóta se jött válasz. Várjak? Vagy vehetem úgy, hogy akkor kész?



2014. dec. 5. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még pár napot várj, ha akkor sem ír semmit akkor vége. Esetleg ha letelt a pár nap, írj neki ismét te, hogy akkor részedről ennyi. 16/L
2014. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi volt az a nagy hülyeség amit csináltál?mert h attól függ a dolog...
2014. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindig ő szokott keresni ha végez mert tovább dolgozik mint én.

És az volt a tragédia, hogy később végzett, azt hitte addigra írok, és nem írtam neki. Mert szerinte én őt le$zarom.

2014. dec. 5. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
néha azért írhattál volna te is neki, bár ennyiért nem kéne ezt csinálnia talán
2014. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez másképpen beleegyezés.
2014. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak ha már szakítás, nyugodtabb lennék, ha az konkrétan, egyértelműen történik, nem nekem kell kisakkozni, hogy mi van.
2014. dec. 5. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
fordított pszichológia. ha szakítani akarsz vele, akkor mássz rá, bombázd üzenetekkel. ha tennél még egy próbát vele, akkor ne csinálj semmit.
2014. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!