Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most vehetem úgy, hogy ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vehetem úgy, hogy ezzel a lépéssel vége a barátságnak?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom 2 éve, szeretem a barátomat.


Viszont bejött a képbe egy srác, (régről ismerem látásból, barátom haverja)


Összefutottam vele az egyik boltban, köszönt, és nem is tudom, furán nézett rám, mintha tetszenék neki, de nem vettem erről tudomást.


Azt tudni kell, hogy könnyen barátkozom.

El kezdtünk Facebookon hülyülni, de eddig sosem volt ilyen vele, írtunk egymás zenéi alá, kis hülyeségek alá (ezt megteszem sok másik emberrel, szeretek beszélgetni, hülyülni).


Bár észrevettem, hogy úgy viselkedik, mintha megpróbálna közeledni. Úgy ír.

(Pedig látta, hogy sok emberrel tartom a kapcsolatot úgy, mint vele)



Ugye nekem egy ideje nincs kitéve, hogy kapcsolatban vagyok, mert elrejtettem.


Egyszer amikor beszélgettünk tett egy megjegyzést, hogy együtt vagyok e még a barátommal, mert szeretné velem megpróbálni.

Én megmondtam neki toleránsan, hogy nem azért hülyülök vele, mert bejön, hanem mert "haver".


Azóta nem keres, nem ír.

Szeretném ha haverok maradnánk.


Most akkor ennek a haverságnak beffelegzett ?

19 L



2012. nov. 6. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
miért van elrejtve, ha van kapcsolatod?
2012. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért kellene mindent kiirnom magamról ?
2012. nov. 6. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kell bármit kiirnod magadról? Miért fontos, hogy boldog-boldogtalan tudja minden titkodat?

Egy "nethaverrel" több-kevesebb, ez tényleg ennyire számít? Ha viszont ennyire számít, akkor jobban megértem a kérdés lényegét!

Légy őszinte önmagaddal, és akkor nem tőlünk fogod várni a választ....

2012. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

LOL.


Amúgy a fiú-lány barátság csak női szemmel működik, egy pasi azért "haverkodik" mert többet akar, ha nem kapja meg tovább áll....csak a lúzerek maradnak meg a barátzónában.

2012. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pl. azért, h ne kerülj ilyen helyzetekbe.. mert ha a pasi tudja h van pasid, akkor megtarthattad volna havernak.
2012. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!