Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezt vehetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt vehetem szakításnak?

Figyelt kérdés
"szeretném újra elhinni h szeretsz,azt h van értelme a dolgoknak de már nincs fölösleges minden ami van :(( és fölösleges is marad végig eltakartam azt h mit gondolok közbe a szívem szakadt meg de látni akartam mit reagálsz,hogy mi lesz és jól sejtettem semmi de már nem számít annyira rosszul esik hogy az hihetetlen amit írtál.és ahogy.amilyen bunkón,h te ezt elhiszed rólam úristen fáj..és az is ami lett velünk talán az a legjobban h már egyáltalán nem érzem azt h fontos vagyok azt h szeretek és viszont szeretnek:( annyira nehéz lesz nélküled minden de jobb lesz ugy nem akarom h szenvedj miattam nem akarlak többször megbántani azt szeretném h légy boldog,de mellettem nem tudsz mert ilyen lettem :'(sajnálom tényleg soha de soha nem fogok senki mst ennyire szeretni mint réged,és senki ms nem léphet majd a helyedre mert mástól nem kell a boldogság más nem érdekelne ha megvánrnám annak ugy mi értelme soha nem fogok semmit elfelejteni mert minden fontos volt még azok is amiket azt hiszed apróságok:( mindenem a tiéd volt és mindened az enyém :/de már nem igy van sajnálom hogy így alakult :("

2014. máj. 19. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Francért nem lehet tagolni egy ilyen monológot.

Hány évesek vagytok, 14, 15?

Amúgy meg valószínűleg igen.

2014. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez így írásjelek nélkül egy nagy katyvasz. Legalább 30 vessző hiányzik, értelmezhetetlen.
2014. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy te szórakozol kérdező, vagy veled szórakozik valaki. De sem férfi, sem nő, még ha ki is van borulva igy nem ír. Csak az aki szórakozik.
2014. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sms-ben kaptad?
2014. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem kamu.
2014. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

jaj istenem.. minden nap látok legalább 10 olyan kérdést amihez azt írják h kamu.. mááár unalmaaas! van akinek tényleg problémája van, és odaírjátok, hogy kamu.. mit tudtok ti? attól, hogy veletek nem történt meg iyen még nem kell kamunak lennie.. -.-

és érdekes, én mégis értem ezt a szöveget.. nem gondolom katyvasznak.


egyébként kérdező ez igen, nagy valószínűséggel szakítás.. :/

2014. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valóban nem egyszerű ezt írásjelek nélkül értelmezni, de szerintem is szakító levél. Csak azt nem értem, hogy te gondoltál csak róla rosszakat, vagy valóban az volt. Az egész zavaros. Beszélnetek kéne.
2014. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6 Kamu. De valaki baromira szeretné úgy beállítani, hogy szakításnak tünjön.



ez nem jött neki össze.

2014. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra is értelmezhető a szöveg. Igen. Szakítás.
2014. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!