Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek miért nem megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem megy a szakítás?

Figyelt kérdés
Van egy barátom régóta egYütt vagyunk és van egy másik fiú is aki nagyon tetszik erzesek is kötnek hozzá es a masik fiút is szerelmes belem nagyon! Régóta tart már ez a dolog... Úgy gondolom ha a barátomat szeretem akkor ez nem törtenhetett volna meg... De akkor miért nem megy vele a szakítás? Ha csak rá gondolok hogy ő nincs többé sírva fakadok es akkor egyből azt gondolom nem hagyhatom el. Miert van ez, mikor közbe ott a masik is?

2014. dec. 16. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt írtad "egyből azt gondolom nem hagyhatom el." Írnál erről?
2014. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, olyankor azt érzem hogy megbanom mert különben könnyen elengednem es félek hogy akkor már nincs vissza út es hibát követek el.... De közbe megis ott a masik es elvileg ha valakit szeretek ilyen nincs.....
2014. dec. 16. 09:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Félsz a már ismert és megszokott kapcsolatból kilépni, mert abban biztonságban érzed magad, félsz attól hogy esetleg két szék közül a pad alá kerülnél, és sajnálod is a párod, hogy fájdalmat okoznál neki ha elhagynád. Ezek természetes érzések a te helyzetedben. Viszont mivel már van egy másik pasi, aki érzéseket is keltett benned, így már csak idő kérdése. Vagy meg fogod őt csalni, hogy ne kelljen megélned a fent leírt dolgokat, vagy ha már annyira szerelmes leszel a másikba hogy nem fogod tovább bírni, akkor majd elérkezik az elhatározás, és fontosabb lesz neked a saját boldogságod, mint a jelenlegi párodé. Szerintem ha van rá mód, akkor próbáld helyrehozni a kapcsolatodat a jelenlegi barátoddal. De ha ez nem megy, vagy egyáltalán nem is szeretnéd, akkor meg vegyél erőt magadon és hagyd el. Fiatal vagy, ne vesztegesd az időd reménytelen kapcsolatra. Csak az első 2-3 hét a rossz, és utána már másképp fogod látni ezt az egész helyzetet, elmúlik a sajnálat a másik iránt, és boldog leszel, mert nem kell titkolóznod, és szabadon szerethetsz.
2014. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hu koszonom :-) hat ezzel a fiúval mar 2x lezartam es mindig ujra kerestük egymást és feljöttek újra az érzések... Miközben a jelenlegi baratommal minden jó volt
2014. dec. 16. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Félsz a döntéstől, mert végleges és nem lehet visszacsinálni, de mellette látod a kívánkozó alkalmat és ezért még jobban foglalkoztat a téma.

Szerintem a másik sráctól függetlenül döntsd el, hogy mit szeretnél, ne hagyd hogy ez befolyásoljon. Őt engedd el. Párkapcsolatban élsz, neked hogy esne, ha a barátod gondolkozna hasonlóképp hasonló helyzetben?

2014. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Na látod épp ezért. Próbálsz küzdeni a másik pasi ellen, de nem megy. Ezt nem fogod tudni elintézni annyival hogy egyszerüen nem veszel róla tudomást. Erre mondtam hoogy az érzés csak erősödni fog, és idővel annyira fogsz rá vágyni, hogy meg fogod merni lépni, elhagynia párod. Erre mondtam azt is hogy csak idő kérdése. És ezért azt is, hogy fölösleges vesztegetni az időt, ha ígyis úgyis az lesz a vége.
2014. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen van benn valami.....
2014. dec. 16. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Na meg kötődsz még a párodhoz..Jól gondolod,ha szeretted volna a párod,akkor nem lenne másik pasi az életedbe..


A pároddal minden rendben köztetek amúgy?

2014. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy igen minden rendben.. Persze vannak kisebb problémák de nem olyanok aamúgy ami okot adna erre..... Szal :-/
2014. dec. 16. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!