Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok a barátommal, Mit csináljak, hogy legyőzzem ezt a nagy sajnálatot iránta is meg a kapcsolat iránt? H

Figyelt kérdés
Úgy érzem ez már csak kötődés és sajnálat és megszokás..és nem szerelem 7 éve vagyunk együtt

2014. dec. 15. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hét év után nehéz lenne szerelmesnek lenni. Ezért szerintem nem feltétlen jó döntés otthagyni, ha amúgy rendben vannak a dolgaitok. De Te tudod:)
2014. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szakitani kell nem kell egymatol az idot rabolni
2014. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mi a szart csináltál 7 évig? arra azért kíváncsi lennék. ez jó sok idő így a kukába
2014. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nő vagy a véredben van! Az első két perc után elmúlik majd a bűntudat! Hidd el.
2014. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tettél valamit azért, hogy jobb legyen a kapcsolatotok? Szoktatok róla beszélni?
2014. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy mit csinaltam 7 évig??? Együtt voltunk, minden jó volt de egy éve már valahogy nem így érzem beszéltem is vele de nem valtozott semmiés nem tudom mit tegyek most
2014. dec. 15. 12:24
 7/12 anonim ***** válasza:
de jó hogy velem ez nem fordulhat elő így. szép lesz
2014. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk te se tudod minek kéne változnia.Lásd be unod már és új farokra vágysz de félsz hogy valami silányabb farok jut majd csak neked.
2014. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez nem tűnik egy nagyon átgondolt döntésnek...
2014. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fél éve ezen rágódok és nem tudom mi lenne a jó
2014. dec. 15. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!