Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a facebookon kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a facebookon kapcsolatban voltam xy-nal és ez volt kiírva a volt párom oldalán is, de szakítottunk, és én átállítottam egyedülállóra, akkor neki mi jelenik meg az oldalán utána?

Figyelt kérdés
Mert jelen pillanatban az, hogy kapcsolatban, de nincs oda írva mellé, hogy kivel. Magyarán: azt ő állította be, vagy a facebook automatikusan írta ezt ki neki az én átállításom után, hogy kapcsolatban, és levette mellőle a nevemet? Van valakinek erről tapasztalata?

2015. jan. 1. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Neki még az, hogy veled kapcsolatban áll.
2015. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérem szépen, egy nagy Jeti fog megjelenni az oldalán.
2015. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Be lehet állítani, hogy kapcsolatban vagy, de nincs ott név.

Ha kijelölsz valakit akkor is a visszajelzése kell, hogy kikerüljön oda a neve.

Ha te Kiszedted az ő nevét ebből a mezőből attól neki még megmaradt a kapcsolatban státusz.

2015. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondjátok, hogy ha én átállítom egyedülállóra, akkor az ő oldalán megmarad a "kapcsolatban", csak azt veszi le a program, hogy velem, vagyis a nevemet.
2015. jan. 1. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Pontos ahogy letetszett írni, úgy van. :D

2015. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!