Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig ilyen hibába keveredek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ilyen hibába keveredek nagyon fáj utána nekem . Nem járunk de én szeretem. Barátok vagyunk ahogy ö mondja barátok extrákkal. De nekem ez már nem meggy. Mert hívö is vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha csak úgy ellenénk mint barátok h semmi petting de ha átjön akkor mindig van. amúgy jó nekem is de utána meg fáj a petting dolog és nem érti meg nem akarok rá akaszkodni de ha akkar ismerkedni nyugottan ismerkedhet más lányokkal is.Mér vagyok neki jó csak pettingre ne legyek már csak azért jó egy fiúnak sem.Nem nagyon szoktam beleszólni h mit csinál,féltékeny szoktam lenni mert nincs is önbizalmam.

2014. dec. 26. 11:31
1 2
 1/13 To7ka ***** válasza:
Állj a sarkadra és jelentsd ki, hogy petting nincs, és amíg le sem áll ezzel fel se jöhet hozzád, ha lenyugodott majd barátkoztok, vagy emberelje meg magát és hívjon el egy randira. De úgyse teszed, ez az egész kérdés abból áll, hogy várod a sültgalambot a szájacskádba, hogy ha megfelelő gombokat nyomkodsz a mobilodon majd anélkül, hogy határozottan kiállnál magadért megtörténik a csoda..:)
2014. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Te vagy a hibás. Tudod nagyon jól, hogy mi lesz belőle, tudod nagyon jól, hogy fájni fog. Mégis belemész. Szóval magadra vess, csak te tehetsz arról, hogy ilyen hülye vagy.
2014. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Alafekszel minden alkalommal es meg ő a szemet?


Szerintem az okosabb lanyokra bukik..

2014. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ne engedd...!! egy pasinak sem szabad csak erre használnia téged...!! legyen tartásod...!!! mondd meg neki hogy döntse el mit akar...!! járni vagy barátságot...!!! ez igy nem mehet tovább
2014. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2. 3. hozzászólónak van igaza!!!

Vannak ilyen csajok utána meg csodálkoznak!

2014. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ö a szemét meg én is h hagyom magam.
2014. dec. 26. 13:20
 7/13 anonim ***** válasza:
ha tudod, hogy Ő a szemét és te hagyod magad, akkor te vagy a hibás aranyom
2014. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szóval szemét vagyok , itt a netten nagy a szád miért nem mondod meg nekem? Arról miért nem számolsz be cicám , hogy egy férfit lehet használni pénzes malacnak , de egy nőt meg semmire sem? Jó volt a kis p*csádnak mikkor minden hónapba mentünk moziba stb... Most meg már nem , ez a problémád? Meg célozgatsz hogy egy fiú fizesse a vonatodat meg ilyenek hát a jó nagy f*aszt. Hazudós is vagy azt miért nem írtad le? Ja tényleg hát az már nem számít semmit sem. Veled barátkozni? Amikor ilyeneket mondasz hogy ha szeretsz nem beszélgetsz más lányokkal , mert egy fikarcnyi önbizalmad sincsen. És akkor még neked sír a szád? Tudod mit ezek után ha le sz*psz akkor sem fogsz érdekelni. Végeztem veled , ne keress mert nem vagyok rád kíváncsi na csá.
2014. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
á nem vagy szemét
2014. dec. 26. 13:44
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem várom el h fizsd ,mert én is fizettem neked a mozit felesbe mentünk el akkora önbizalmad van mért nem mondod el h te milyen vagy pedig szeretlek én is hibás vagyok
2014. dec. 26. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!