Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiakat kérdezném? Aki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezném? Aki volt már ilyen szituban persze. Vagy olyan nőket, akik átéltek ilyet. Ha szakítotok a párotokkal, mondjuk még érthető problémák miatt is, amit a másik belát, miért akarjátok utána tartani a kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés
Pláne úgy, hogy van új kapcsolatotok?
2014. dec. 20. 12:13
 1/6 RRR ***** válasza:

mert az életem egy része volt

és

kellemes emlékek fűződnek hozzá

2014. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez oké, és én se vagyok annak a híve, hogy utálkozni kell, de amikor ugyan olyan intenzitású az ő részéről mint mikor együtt voltatok, az fura.
2014. dec. 20. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szakítás után akarom tartani a kapcsolatot mint barát az azért van mert valóban sokat számított és mindentől függetlenül érdekel mi van vele.. de tapasztalat hogy szakítások után nagy barátságok már nem alakulnak ki és el kell telnie legalább egy másfél évnek mire tudtok majd barátként nézni a másikra és nem egy fájó emlékként vagy nem úgy hogy még lehet valami ...
2014. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem múlt el a nagy szerelem,hidd el mi férfiak is érző lények vagyunk és tudunk szeretni,és bizony előfordul,hogy egy lányt annyira megkedvelünk,hogy nagyon nehéz az emlékeket elfelejteni.Én például 20 év után is vissza szoktam gondolni egy lányra akit valaha nagyon szerettem,persze ma már mindkettőnknek családja van és azóta se tartjuk a kapcsolatot,de ha az utcán összefutunk akkor egymásra mosolygunk még 20 év után is.
2014. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ebben nagyon egyetértek, és függetlenül attól, hogy velem szakítottak, elég vicces, hogy ezt nekem kell megmagyarázni.Én csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert furának tartom az egész helyzetet.Az oké, hogy alapjaiban egy jó kapcsolatról beszélünk,nincs bennem rossz érzés, és emberileg fontos marad a másik, de ez akkor sem normális dolog szerintem.Napi több email, telefon.
2014. dec. 20. 12:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a férfiak is érző lények, szerencsére sok ilyen férfival találkoztam, ő is ilyen.És azt is tudom, hogy nagyon fontos vagyok neki még mindig.Csak nekem ez túlzás, és amikor szóvá teszem, úgy érzem kicsit felháborodik
2014. dec. 20. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!