Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel, de szeretnék az élete része maradni, ha csak egy picit is. Lehetnék a "szolgája" esetleg? Lányok, mit szólnátok ha az exetek előállna ezzel?

Figyelt kérdés
Nem szexuális értelemben, hanem mondjuk kéthetente vagy havonta elmennék hozzá teljesen kitakarítani a lakását, autóját. Szeretnék a hasznára lenni. Hogyan kérdezzem ezt meg tőle?

2015. jan. 1. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
rájonnék, hogy milyen elmebeteggel jártam :D Ilyennel szerintem ne állj elo :D
2015. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
papaucs vagy és egy lelki roncs. Keresed a boldogságot egy halott kapcsolatban. Hülye vagy. Lépj tovább.
2015. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elmebeteg? :) Köszönöm... Hát, szerintem ismer annyira hogy nem tart elmebetegnek, és biztosan hasznára lehetnék. Részletesen elmagyaráznám neki hogy ezt én élvezném, hogy az életének picit részese maradok. Mivel mondta hogy döntése végleges, elmondanám neki hogy az sem zavar ha az új barátja is ott van nála mikor takarítok például.



Elég határozott lány, lehet tetszene neki a helyzet, bár biztosan furcsállná az egészet. Nekem nagyon jó lenne.

2015. jan. 1. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
ez beteg, ha komolyan gondolod. a lány helyében látni se akarnálak, nemhogy a 'szolgámként' tudni..
2015. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szánalmas
2015. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kiröhögném.
2015. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezted? :D
2015. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem, elég durva egy ilyen kérdés:) Rájöttem a privát válaszokból, hogy a nők nagy része nem tart igényt szolgára
2015. jan. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!