Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény arról, hogy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény arról, hogy 23 évesen a 16 éves barátnőmmel együtt élek, mert az apja alkoholista és az anyja szerint nálam nagyobb biztonságban van a lánya?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rendben van.
2015. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Egy 16 éves lánynak az otthon jelenti az elsődleges biztonságot, mivel a kapcsolatnak bármikor vége lehet, ő meg nem tudja eltartani magát. Ide-oda költöztetni meg hülyeség és nem is jó. Anyukának a sarkára kéne állnia, és kidobni a férjét ha agresszív. A gyerek biztonsága az első, nem az hogy elküldjük egy gyakorlatilag idegenhez.
2015. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vigyazz a lanyra nagyon!!!!
2015. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy gondoskodsz a lányról.
2015. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy anyuka nincs olyan helyzetben, hogy ki tudja dobni a férjét, például anyagi okok miatt.

Jól teszed, hogy vigyázol rá. Azt nem értem, aki olyat írt, hogy mi van, ha véget ér a kapcsolat? Visszamegy a szüleihez a lány, ennyi.

2015. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ez az. Visszamegy a szüleihez. Akkor meg mi értelme költöztetni folyamat az épp aktuális pasijához?
2015. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És ha évekig fog tartani a kapcsolat?
2015. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az is egy opció, de azért erre építeni nem lehet. Anyukának kéne megoldást találni, ha a férjére nem számíthat. Nem lehet egy gyereket költöztetni ide oda, plussz az együttélés a pasijával sem okos dolog ennyi idősen. Közel sem felnőtt még. Otthon kéne rendet teremteni, és nem így.
2015. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem az anyuka és nem is Ő kérte, hogy ideköltözhessen. Én kértem meg rá, miután láttam, mennyire szenved otthon (fizikailag nem bántalmazta a faterja).
2015. jan. 1. 13:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha vége lesz utcára teszed?
2015. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!