Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az idezet (lent) azt foglalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idezet (lent) azt foglalja magaba h mar szakitottak vagy hogy meg nem de szerrtne ha tudna hogyha majd szakitanak akkor. Stb?! Szoval ez szakitos idezet vagy egy "szerelmi vallomas"?

Figyelt kérdés

Azt akarom, hogy tudd, hogy az esőfelhőkön túl kék az ég, és hogy a mosolyod elég ahhoz, hogy boldoggá tegyél valakit. Hogy az élet mindig megy tovább, és neked is ezt kell tenned. Emlékezz a múltra, higgy a jövőben, de mindig élj a jelenben.

Lásd meg a láthatatlant másokban, és hunyd be a szemed a hibáik előtt.

Tudd, hogy nem mindenki fog beléd szeretni akit szeretsz, és sokszor fogsz csalódni olyan emberekben, akiktől nem is várnád.. Ennek ellenére azt is tudnod kell, hogy sokan lesznek szerelmesek beléd, és talán ennél is többen fognak csalódni benned.

Tudd, hogy amikor szükséged lesz valakire, talán olyan ember nyúl feléd a szakadékba, akiről azt hitted volna, hogy letaszít a mélybe. Remélem, hogy tudod, hogy a mosolyod boldoggá tette a napjaimat és az, hogy megláttad bennem a csodát, erőssé tett. Amikor éreztem, hogy szerettél, az megmentett a sötétségtől. Azt akarom, hogy a Te sötét napjaidon emlékezz arra amit most leírtam Neked. Tudd, hogyha egyszer csak eltűnök az életedből, akkor is örökre a szívembe vésted magad.

Soha de soha nem felejtelek.

Debreceni Zoltán



2015. jan. 16. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
eléggé szakítós..
2015. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Nekem ez inkább olyan búcsúlevél hangulatú.
2015. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Tudd, HOGYHA egyszer csak

eltűnök az életedből, akkor is

örökre a szívembe vésted magad.

Soha de soha nem felejtelek."

en emiatt gondoltam bele h talan csak egy vallomas h mennyire szereti..:)

2015. jan. 16. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
szakítós
2015. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eltűnik az életéből nem is szerette ..szakitos
2015. jan. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!