Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a párok, akik a külvilág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok, akik a külvilág számára is egyértelműen nincsenek már olyan nagyon jóban, de mégsem szakítanak, azok mégis, miben reménykednek?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiság. A társaságban van egy pár, már elég régóta együtt vannak, valami 10 éve kb, nagyjából 2 éve házasodtak össze. Előtte is, és azóta is mindkét fél részéről mennek a megcsalások, veszekedések, sírás, minden. Most újévkor is a lány szegényke magányosan sírt a konyhában, miközben a kedves férje magasról tett rá. Mindketten önellátók, van munkájuk, albérletben laknak, tehát még azt se lehet mondani, hogy az anyagiak tartják össze őket.


Mégsem szakítanak. Gyerek nem lehet (a lány erősen túlsúlyos, majdnem összejött egyszer, de abból is vetélés lett), de a veszekedés, konfliktusok, hűtlenkedés az megy ezerrel. Hiába egy szobába vannak elhelyezve a házibulikon, ottalvós kirándulásokon, gyakran van, hogy külön alszanak.


Tehát nem értem. Ők csak egy konkrét példa, de sokan vannak mások is, akik hozzájuk hasonlóan együtt vannak, pedig csak a megszokás az, ami együtt tartja őket, bőven fiatalok még a továbblépéshez. Valaki, aki ismer hasonló párokat, vagy neki magának is volt ilyen élménye, tud nekem erre magyarázatot adni? Miért húzzák egymás idejét, ha különben is rosszul érzik magukat együtt?


Előre is köszönöm.


2015. jan. 2. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatot bármikor rendbe lehet hozni, ha mindkét fél akarja. Nem mondom, hogy nálunk is mindig minden a legjobb, néha vitatkozunk a barátommal, de szeretjük egymást, ezért hamar kibékülünk.
2015. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nalunk hullamzo, van hogy nagyon jol megvagyunk es nagy koztunk a szerelem, vagy hogy nagyon melyponton vagyunk. Idaig nem mentunk szejjel. Nem tudom miert, valami miatt megis ragaszkodunk egymashoz.
2015. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket én sem értette soha...Az természetes, hogy egy kapcsolatban vannak viták, de azért ez már régen nem az a szint, hogy néha 1-2 vita. Van ilyen az én környezetemben is, ők is együtt vannak már kb 10 éve és nem túl jó a kapcsolatuk...Kérdeztem lánytól, hogy miért nem hagyja el a fiút, közölte, hogy jó ez így, már megszokta, úgy sem találna mást...Mondta ezt 26 évesen..számomra ez teljesen érthetetlen...
2015. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!