Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátom. Sokat veszekedtem vele, szeretethiánya volt miattam és elege lett belőlem. Pedig rettenetesen szerettem. Még most is nagyon szeretem és szeretném vele újrakezdeni. Ha még beszélünk majd (és valószínűleg fogunk), mit mondjak neki vagy mit tegyek, hogy adjon egy utolsó esélyt?

2015. jan. 25. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
"szeretethiánya volt miattam" Ezt kifejtenéd?
2015. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokszor veszekedtem vele, mert nem volt elég nekem, amennyit foglalkozott velem, pedig jól tudtam, hogy nem egy romantikus, nyálas típus és amennyit törődött velem, az nála a maximum volt, amit egy ember felé kimutatott.
2015. jan. 25. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a szó nem azt jelenti, de így már értem, mire gondolsz. Ha ennyire eltérnek e téren az igényeitek, biztos, hogy együtt kéne maradnotok?
2015. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretem nagyon. Szóval igen és megbántam, hogy nem becsültem meg a törődését.
2015. jan. 25. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond meg h szereted es vele akarsz es belatod h hibaztal es nem igy kellett volna viselkedned, igered h megvaltozol es ezt bizonyitsd is be neki suthetsz neki meg valami finomat
2015. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Várjam meg, míg beszélni fog/akar velem?
2015. jan. 25. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Par nap mulva keresd fel
2015. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!