Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell megfelelően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell megfelelően feldolgozni egy szerelmi bánatott?

Figyelt kérdés

Az a baj velem hogy hamar szerelmes leszek bárkibe aki kicsit is törődik velem, vagy foglalkozik velem mert gyerekkoromban senki se törödött velem ebből kifolyolag sokan lelki szemetesnek használnak vagy kihasználnak :( figyelem zavarom van es szeretethiányom van mert gyerekként sosem éreztem magamat se biztonságban sem ugy hogy kellek szükség van rám 3testvérem van és nem én voltam és vagyok a kedvenc még mindig.

A mostani pasival volt a leghosszabb kapcsolatom és igy őt a legnehezebb feldolgoznom sokan mondják ne csináljak magambol hülyét akinek már nem kellek ne fussak utána nehezen megy a feldolgozás neki már uj nője is van nekem még nincs uj pasim.



2015. febr. 8. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Idővel, hobbival elfoglaltságokkal.
2015. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre nincs úgymond recept, mert mindenkinek más jön be, segít. De, ha azt teszed, amiben örömöd leled és le tud kötni figyelmed, akkor az már haladás.

De az idő segít. Tudom tapasztaltam.

2015. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Ez,de ismerős valahol...


Ha már mással van,akkor mindig jusson ez eszedbe és hogy neki ez nem jelentett annyit.

Aztán majd megint lesz valaki,akibe beleesel és utána már könnyebb lesz.

2015. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet velem is csak én férfi vagyok, annyit fűznék hozzá, hogy nem tudom mikor történt, de sajna ez van, kell hozzá k**va sok idő, én tanulok dolgozom és kondiba is lejárok, hogy legalább este lefekvés előtt legyen csak alkalmam gondolkozni a történteken, és jobb sokkal, a bánat hamar elmúlt, a csalódottsággal és a magatehetetlenséggel még biztos vagyok hogy jó ideig birkozni fogok, sokat futottam a csaj után de a 3. alkalomkor mikor felhoztam a témat, és lehetőséget adtam korrekt körülmények között hogy arcomba mondj, hogy összejött más emberrel akkor se mondta meg, innentől kezdve legalább úgy érzem hogy én aztán mindent megtettem a tisztázás érdekében, hogy barátként új lapot kezdjünk, de tök felesleges volt, töröltem mindent, képeket, üzeneteket, faceről, kukába vágtam minden cuccot amit itt hagyott vagy tőle kaptam. Rohadtul nincs értelme utána futkorásznod, a tény hogy összejött mással már igazolta hogy hagynod kéne a pics*ba a gyereket, pusztuljon meg ennyi. Majd idővel újra szabad leszel, már csak az is boldoggá fog tenni, hogy volt szabad 3 órád amikor eszedbe se jutott forma. Tök jó lesz, csak addig ki kell valahogy bírni.
2015. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, még én vagyok az még fontos, hogy sokat lógjál a a barátokkal, baránőkkel, mond el nekik ezerszel ha kell hogy mi történt, de idő után már nem fog senkit se érdekelni hogy mi történt veletek, és akkor már te is rá fogsz jönni hogy tényleg lof**zt sem érdekel, el lehet felejteni az egészet. Az ilyen pozotiv baromsagok, hogy idővel csak a szém elékek maradnak meg apam***fasza, azt meg felejtsd el tiszta undor lesz minden pillanat amit megakarsz tartani, szal nyugodtan felejtsd el. Ne hibaztasd magad,2 emberen mult, nem rajtad, biztosan hibáztal is, azzal semmi gond nincs ,csak tanulj az esetből.
2015. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat jelent nekem.
2015. febr. 8. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ilyenkor hajlamosak az emberek begubózódni és hallgatni a sírós zenéket meg nézegetni a régi közös képeket....és nemigen mozdulnak ki otthonról.

És képtelenek elhinni azt, hogy nála van jobb, és lesz jobb, mert csak ő a legjobb és mással sosem lesz olyan jü...bla bla bla.


Ki kell mozdulni kérem, vásárolni, sétálni, mosolyogni másokra meg hasonlók.

2015. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!