Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy több éves párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több éves párkapcsolat végét a sok átélt élmény, intimitás után, hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Adott egy 20-as éveiben járó pasi, akinek ez az első kapcsolata. Több évet volt együtt egy korban hozzáillő nővel. Mindketten elsők voltak egymásnak. Sok mindenen együtt mentek keresztül, problémák, iskolai gondok és együtt tapasztalták meg a testiség örömeit is.

Azonban a szerelem már úgy tűnik elmúlt a nő részéről.


Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet ezt feldolgozni? Hogyan lehet tovább lépni ebből? Nekem ezt nagyon nehéz megértenem, hogy két ember, aki ilyen mélyen ismeri egymást, látták egymást meztelenül, szerelmeskedtek is, véget vetnek a kapcsolatuknak.


Szeretnék segítséget kérni, hogyan lehet ezután tovább élni? Ezzel a tudattal, hogy ennek vége?


Hogy lehet azt feldolgozni, hogy a másik fél felszabadult és úgymond szabad préda a többi férfi számára?


Szeretnék segítséget kérni


2014. dec. 26. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
én ugyan ebbe vagyok... nemtudom kib*szott k**rvára fáj mindennap . de mindenki azt mondja majd jobb lesz ... kösz mikor
2014. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Talán ha részletesebben megírnád a problémádat. Engem nagyon érdekel, hogy mások hogyan élik ezt meg
2014. dec. 26. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt a harcot egyedül kell megvívnod,senki nem tud rajtad segíteni.Meg kell élned a fájdalmat,ki kell adnod magadból akár otthon,négy fal között.Hogy mi módon,arra magadnak kell rájönnöd.Ha rajtad a sírás segít,akkor úgy,ha a futás vagy az edzés,vagy a non-stop bulizás,akkor amúgy.Erre nincs recept sajnos.Egyébként igen,eleinte pokolian fáj,eleinte csak ezen pörög az agyad nap,mint nap.Sokszor azt gondolod,gyenge vagy,és nem normális,teszel is olyan dolgokat.Aztán egy nap arra ébredsz fel,hogy belefáradtál,végül arra,hogy beletörődtél.Aztán meg arra,hogy már nem érdekel.Ez nyilván nem kétperces folyamat,de ha elakarod őt engedni,át kell esned rajta.
2014. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!