Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni a szakitast, en tenyleg ugy erzem hogy ebbe belehalhatok?!

Figyelt kérdés

4 honap utan szakitott velem....nem sok ido, tudom, de O az volt nekem, akiert mindent, az egvilagon mindent megtettem volna, tokeletes volt a kapcsolatunk, nem veszekedtunk, ki merem jelenteni hogy alompar voltunk (O a nyugodt, megfontolt srac, en a kicsit forroverubb, nyughatatlan, teljesen kiegeszitettuk egymast, minden csodalatos volt...)

Azt mondta, beleszeretett valakibe.

Az elozo baratommal (aki az elso volt)valo szakitasba belebetegedtem, korhazban voltam napokig, honapokig pszichologushoz jartam...es ez most megjobban faj, nem tudom mi lesz velem...

Mult hetvegen szakitott, ezen a heten nem voltam iskolaba, egyszeruen nem birtam bemenni, ugy ereztem, ha meglatom, ott helyben osszeomlok. (Egy evvel idosebb nalam)

Mit tegyek? Egyaltalan tehetek meg valamit? 17L


2015. jan. 10. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még 1 sérült lány...
2015. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyere hozzam felviditlak ha gondolod
2015. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A normalis emberek hol vannak, ugy egyebkent?
2015. jan. 10. 00:13
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

3#

Dugnak, te nem szeretnél a normálisak közé tartozni?


Azt tudod tenni, hogy kisírod magad valami barátnőd vagy fiúhaverod vállán és keresel egy szakítópasit akivel jól elszórakozol az ágyban egészen addig amíg már nem fog érdekelni a srác.

2015. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok..nekem ez volt az első kapcsolatom..aludni nem alszom max 1-2.órát enni sem eszem szinte semmit..ráadásul még beszélni sem tudok erről senkinek..borzalmas érzés..és őszintén szólva fogalmam sincs arról hogy mit tegyél..ne haragudj..
2015. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg. Ha ilyen természetű vagy, sem iskola, sem munkatárssal ne kezdj bele kapcsolatba. Neked lesz rossz a végén.


Egyébként meg még most menj el szakemberhez, mielőtt esetleg hülyeségre adnád a fejed. Ja, és ne add fel. Még csak 17 vagy, előtted az élet, az igazi meg majd beléd fog botlani idővel. Ezek szerint nem Ő volt az. Dolgozd fel, és lépj tovább. Ő sem kesereg utánad, akkor Te miért tennél így? Pláne minek után Ő dobott Téged, és ráadásul másért.


Én is ilyen voltam mint Te, csak épp fiúban. Aztán 2-3 ilyen eset után megtanultam, hogy nem válik a javamra, ha leragadok, és szenvedek.

2015. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már unták az ehhez hasonló kérdéseket és elmentek mérget inni.
2015. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A normális emberek a normális kérdésekre válaszolnak. Ajj... már megbocsáss, de honnan az öreganyám térde kalácsából szüljem meg, hogy Neked most mit kéne tenned, mi lenne a jó. Nem ismerünk, gőzünk sincs arról, hogy most magadhoz képest milyen állapotban vagy, és ez Nálad mit jelent, nem tudjuk, hogy általánosságban hogy kezeled az ilyen szituációkat vagy hogy mi tudna segíteni... így csak pufogtathatjuk a jól ismert közhelyeket, amit pedig én elkerülnék, mert a keresőben van pár ilyen kérdés hozzájuk tartozó válasszal.
2015. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látom sok bunkó ember írt, de én azért leírom! :) Foglald el magad a hobbiddal. Vagy írd ki magadból a fájdalmat, írj naplót vagy valamit. Találkozz a barátaiddal, menj el bulizni. Nehéz nekiindulni és eleinte semmi kedved nem lesz, meggondolod magad 3x buli előtt, de hidd el, ha már ott leszel, akkor nagyon is szórakoztató tud lenni és ez így fog menni hetekig. Míg nem szépen lassan már magadtól lesz kedved kimozdulni :) Csinálj a családoddal programokat. Lehet hogy hülyeségnek hangzik, de vannak menhelyek, ahol sétáltatják csoportosan a kutyákat vagy állatos napokat tartanak, kipróbálhatnád! :) Én imádom a lovakat, ezért eljártam egy tanyára, segítettem takarítani őket és etetni. Nem volt könnyű munka, de imádtam, nem mellesleg mozogtam, izmosabb lettem és a állatok közt lehettem, akik "lélekgyógyítóan" hatottak rám :) A lényeg, hogy keress egy elfoglaltságot és ne hagyd el magad :) És hogy vedd rá magad arra, hogy csináld, menj, mert magadnak teszel jót azzal, csak vedd rá magad :)
2015. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt 19 évesen egy 3 éves kapcsolat után. Sokat sírtam, lefogytam 35 kg-ra aztán minden hévégén táncoltam. Ott adtam ki a fájdalmam. Esetleg sportolj valamit. A lényeg hogy ne tápláld magadban a fájdalmat.
2015. jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!