Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vannak nagyra a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak nagyra a fiúk azzal, ha ő szakít és nem a lány?

Figyelt kérdés
Minden fiú Adonisnak gondolja olyankor magát, ha ő szakít és tudja, hogy a lány szerette, csak éppen neki már nem kellett. Ilyenkor ezzel még dicsekedni is szoktak ? Mondjuk egy 20 éves fiú is?

2015. febr. 27. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert ezzel megmarad a férfiúi büszkeségük, hogy nem ők lettek kidobva.
2015. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert jobban hangzik.


De szép eufémizmus az is, hogy "szétmentünk".


Én beismerem hogy lapátra lettem téve. No? Akkor jobb vagyok mint Adonisék?

2015. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A másikra nem gondolnak, hogy esetleg ez neki rossz ?
2015. febr. 27. 12:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerinted kérdező, manapság ki gondol a másik érzéseire? Nagyon kevesen :/
2015. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kendrazoltan ***** válasza:
Az én meglátásom az, hogy alapvető hiba, ha valaki erre büszke. Itt arról van szó, hogy nem működik egy kapcsolat és ezt valakinek közölnie kell a másikkal, sem többről, sem pedig kevesebbről nem szól ez. Nem csak a fiúk tudnak ebből presztízskérdést csinálni, hanem a lányok is, mégpedig valamilyen ismeretlen indokból. Valószínűleg azt hiszik, hogy ettől többek lettek, vagy olyan érzésük van, hogy ez bizonyíték arra, hogy végig az ő kezükben volt a gyeplő...
2015. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#3


Nem szeretnék belépni az általánosítás ingoványos területére, de a legtöbb csajszi akiket ismerek nemigen szenvedtek. Ellenben a srácok... hajajj. Az egyik majdnem alkoholista lett, a másik nekiállt cigizni, alig tudtuk visszahozni, a harmadik kishíján öngyilkos lett.

2015. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én két hetet rágódtam rajta. De azt hiszem lassan túlteszem magam rajta. Lehet nekem kellett volna őt kitennem.Csak sajnos nagyon elnéző vagyok mindenkivel szemben. De lehet akkor sem lenne jobb, mert szerintem nekem nehéz lenne megmondani valakinek, hogy már nem szeretlek.
2015. febr. 27. 12:17
 8/14 anonim ***** válasza:
háát akárhogy is az ott hagyott félnek mindig rosszabb. És igen aki szakít az az "érzéketlenebb" a kapcsolatban. én voltam már mindkettő helyzetben,egyik sem könnyű,de nyilván amikor te szakítasz van benne némi könnyebbség,olyankor csak a bűntudat ami van,semmi más. Viszont amikor velem szakított a srác... 4 év után.. mit ne mondjak először öngyilkos akartam lenni,de tényleg ... jó tudtam,hogy nem lépném meg,de többször is megfordult a fejmben,összeomlottam,rengeteget ittam,hát életemben ilyen fájdalmat még nem éltem át. Borzasztó volt,azóta eltelt több mint fél év,de én még mindig nem tettem magam helyre,nem tudok szeretni,nincsenek érzéseim,ahogy az a srác elbánt velem valami hihetetlen :( amúgy én ezért sem kezdek már bele kapcsoalatokba,mert nem akarok mások érzelmeivel játszani. És igen hencegni szoktak vele,akár lányok akár fiúk,de leginkább a pasik,hogy na igen ő jól kidobta,mert,hogy már nem érezett semmit,de a másik meg igen..ch azt mondom,semmi értlme egy kpacoslatnak főleg ilyen fiatalon..
2015. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ez csak egyfajta gyerekes viselkedés teljesen mindegy ki szakít ugyan az fog történni vége lesz bele kel törődni 23f
2015. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kendrazoltan ***** válasza:
Valóban így van...sajnos a mai emberekkel az a legnagyobb probléma, hogy egyre inkább kiveszik belőlük az emberség és egymáson áttaposva szeretnék elérni a céljaikat, legyen az magán jellegű vagy üzleti megfontolásból...
2015. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!