Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lany aki elutasitott 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lany aki elutasitott 1 even keresztul hogy nem sexel velem mert pasija van de neha talalkozott velem is most amikor irtam hogy baratnom van mindent megtenne hogy velem legyen mit tegyek? A tobbi lent

Figyelt kérdés

1 eve jarok a csaj utan . Nagyon szep csaj leakartam tobbszor is fekudni vele de neki baratja van.

Nagyon tetszettunk egymasnak sokszor talakoztunk es csokoloztunk de mikor oda kerultunk hogy lefekugyunk mindig elutasitott . Ö is kivant engem de szerintem felt attol hogy milesz ha a baratja megtudja ezert csunyan elutasitott.


Majdnem 2 het utan ö keresett fel engem hogy hogy vagyok stb. irtam hogy baratnom van es ne irjon tobbe.

Irta hogy miert nem szoltam neki hogy van baratnom miert jatszottam vele akkor. Irtam hogy befejeztem vele. Ekkor ö kitörölt mindenhonnan es letiltott a telefonjan. Szerintem csak idegessegbol tette.


De a tegnap irt hogy mindketten tudjuk hogy tetszunk egymasnak. Nagyon szeretne boldogga fog tenni ,csak 1 szer probaljuk ki . igeri minden jo lesz csak meg egyszer beszelgethessunk..


Ti mit tennetek ?



2015. febr. 27. 07:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
29 F
2015. febr. 27. 07:57
 2/15 A kérdező kommentje:
Inkabb azt akartam kerdezni hogy mire vegyem ezt a valtozast ? Ezt komolyan gondolhatja a lany vagy csak szivat megint ?
2015. febr. 27. 07:59
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem! Csupán csak lett barátnőd és a lány nem érzi azt, hogy neked csak rá van szükséged (magyarul nem vagy a szemébe egy loser, aki csak 1 lányt tud felszedni), rájött, hogy te igenis egy tökös srác vagy és ...stb

Remélem érted! Női logika!

2015. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el az utolsó 2 megkeresés óta?
2015. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tiltott gyümölcs édesebb, hagynám a francba.
2015. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megsértődött, mert rájött hogy nem csak ö van a világon.

Bizonyára szeret, ezért is lett féltékeny.

Viszont el kéne döntenetek hogy itt valójában,

ki-kivel van?

2015. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szia 3 as nem ertelek teljesen . Kifejtened erthetobben ?
2015. febr. 27. 10:03
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt irta nem akar elvesziteni csak 1szer probaljuk meg .
2015. febr. 27. 10:06
 9/15 A kérdező kommentje:

Egyutt el a fiuval es nem tudott eddig szakitani vele.

Nem tudom hogy csak hujjet akar csinalni belollem vagy csak nem tud elvesziteni.


Nem ertem a noi logikat nem tudom mit akarhat?

2015. febr. 27. 10:20
 10/15 A kérdező kommentje:
Ti megprobalnatok meg egyszer ?ezek utan amikor en annyit probalkoztam es mindig nem volt
2015. febr. 27. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!