Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fog még keresni az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még keresni az exem? Többször is mondta, hogy szeretné, ha barátok maradnánk.

Figyelt kérdés
Barátommal 4 év után szakítottunk. Szerettük egymást, de utóbbi pár hónapban sokat vitáztunk. Távkapcsolat volt, ment a féltékenykedés oda-vissza. Végül kimondta, hogy szakítani akar, mert ez így nem jó. Mondta, hogy nagyon sajnálja, de nagyon szeretné ha barátok maradnánk. Ez volt két hete, azóta nem jelentkezett. Nem tiltott le sehonnan, de nem is keres. Fog még egyáltalán? Én nem akarok neki írni, nem akarom, hogy úgy tűnjön rohanok utána. Kezdem feldolgozni azt, hogy többé nem lehetünk együtt, de annak örülnék ha barátok maradnánk.

2015. márc. 6. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor jobb, ha egyelőre te is hanyagolod őt. Ha folyamatosan beszélgetnél vele, keresnéd, napi szinten tartanátok a kapcsolatot, soha nem tudnál továbblépni, és esetleg akár egy közelebbi, még nála is fiút találni magadnak.
2015. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak nyugtatni akart, szerintem nagyon sok esetben nincs jó végük ezeknek a dolgoknak. Gondolj majd a jövőbeli párodra, hogy neki hogy esne, ha folyton az exeddel lógnál vagy beszélnél.
2015. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem kell ilyenkor 1-2 hónap hogy utána szóba jöhessen barátság
2015. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom tényleg nyugtatni akart-e mert én nem hoztam fel, hogy legyünk akkor barátok. De nagyon örülnék ha tudnám, hogy mi van vele. Ha pár hónap múlva ráírnék, hogy mi újság vele még is az gáz lenne?
2015. márc. 6. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
mért lenne gáz majd rárnod az életed része volt 4 évig nem lehet csak úgy kitörölni mintha meg se történt volna
2015. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kell pár hónap.

mi is így csináltuk. megbeszéltük,hogy a kapcsolat nem megy,de attól még jó viszony megmaradhatna,és szeretnénk egymásról tudni. kb 1hónap után kerestem,de egy jó fél évig ritkábban beszéltünk,és kicsit fura is volt. utána viszont volt,hogy együtt is buliztunk.

most már teljesen jó.

2015. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!