Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám feldolgozni, hogy valószínűleg zátonyra futott a kapcsolatom és szakítani fogok? Adjatok valami tanácsot :/

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal. Nincs köztünk vita, vagy ilyesmi, de nem igazán érzem úgy, hogy mellettem van, kevés időt töltünk együtt és kezdem úgy érezni, hogy nem tudunk javítani már ezen, kicsit eltávolodtam tőle és jobb lesz elengednem. Viszont szeretem őt és azon is nehezen tudom majd túltenni magam, hogy ez az első kapcsolatom és nem működött, pedig mindent megpróbáltam. :/ Úgy érzem, hogy kedvem sincs egy új kapcsolathoz, a szerelemhez, eléggé el vagyok keseredve. :/

Hogyan tudnám ezt megkönnyíteni magamnak? Hogy dolgozzam fel? Segítsetek. :/ 19/L



2015. márc. 10. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Sosem értem meg, ha szeret valakit az ember, akkor miért akar vele szakítani?
2015. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
női logika, ne vitatkozz vele.
2015. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert már több a negatív számomra ebben a kapcsolatban mint pozitív és szenvedek emiatt. Plusz kezdek eltávolodni tőle.
2015. márc. 10. 21:42
 4/7 anonim válasza:
57%
Első válaszoló: Énis nagyon szeretem a barátnőmet, de ez még nem jelenti azt, hogy egy kapcsolat működik, én is a szakításon gondolkodok. A kérdésre visszatérve pedig próbálj minnél több időt szórakozással tölteni, sport,hobbi,leugrani valami szórakozóhelyre, a lényeg, hogy ne adj időt magadnak gondolkodni.
2015. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Értem. 1. vagyok. Ha gondolod írj privátban, hátha tudok segíteni. :) 24/f, Bp
2015. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, az lehet baj, hogy túl sokat agyalok. :/ De nem tudom lefoglalni magam a nap minden percében és ha van ilyen dolog ami foglalkoztat akkor kb semmit nem tudok mellette csinálni mindig elkalandozom. :/
2015. márc. 10. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet érteni 3# hozzászólásban minden benne van! Beszélhetünk róla ha gondolod én is hasonlóban voltam! F
2015. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!