Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy csajszi, összejöttünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csajszi, összejöttünk, és szakítottunk ezzel a szöveggel. Ezzel most mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi, akit ismertem, és egy kis idő múlva össze is jöttünk. Minden jól alakult, még mondta is, hogy régóta várt erre a pillanatra, és én rám.


3 hét múlva azt mondja, hogy nem folytathatjuk tovább, mert nem akar nekem ártani, mert úgy érzi, hogy tönkretenné az életem.


Mit szóltok ehhez?



2015. ápr. 2. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiszti
2015. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, ne foglalkozz ilyen hülyegyerekkel.
2015. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami gond van az agyával.
2015. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na az ilyen dumától borul el az agyam!!!!!!!


Ha mondjuk bűnöző, akkor mondja azt, hogy "drogdíler vagyok vazze", és majd én eldöntöm, hogy vállalom-e annak a következményeit, hogy egy drogdílerrel járok.


Minden más esetben meg mondja el, hogy "mégsem tetszel", és kész! Minek ez a mártírkodás?

2015. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tipikus hülyeség, figyu haver szerintem más hapsit nézett ki magának, tuti ez mindig így van... ez olyan mint a "túl jó vagy nekem" duma higyj nekem tesó :/ és amugy legközelebb majd valami értelmes tyúkot szedj össze aki nem kúr félre a hátad mögött egy másik faszival (jó tanács)
2015. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
pont igy jártam 2 hét után egy pasival,az emberi se**fejség
2015. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!