Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú akivel már rengetegszer összejöttünk, majd szakitottunk. Nagyon hiányzik, sose szerettem még ennyire senkit.

Figyelt kérdés
Most viszont utoljára megint én szakítottak vele ( mindegy mér ) és nem beszélünk, de én össze szeretnék megint jönni vele. Szerintetek jó ötlet, hogy például rá irjak? Vagy felejtsem már el?
2013. máj. 14. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
írj rá
2013. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem is ez volt,2 éven keresztül csináltuk ezt egy sráccal,végig addig feszítettük egymásnál a húrt,hogy kölcsönösen megutáltuk egymást.nem érte meg.szerintem addig próbáld meg elfelejteni,amíg még megy.
2013. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem meg egy nyomorult második esély sem járt :(

pedig mindent megadtam volna érte, hogy újra összejöjjünk

szerintem irj rá. én is keményen megalázkodtam előtte ma is ujra.

2013. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez a baj,hogy nem tudom eggyantalan elfelejteni...probaltam hogy massal ismerkedek de nem megy.
2013. máj. 14. 19:20
 5/6 A kérdező kommentje:
amugy mar rairtam.
2013. máj. 14. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted és úgy látod van értelme érte küzdeni akkor igenis küzdj érte. DE ha csak maga a szeretet/kapcsolat érzése, ölelés, csók, szex, a szép szeme/szája/jó teste/nagy farka/csábos tekintete vagy mosolya hiányzik, felesleges újrakezdeni, mert végül úgyis szakítani fogtok. Ez nem szerelem, ez csupán vágy, birtoklási igény. Mert rossz érzés azt tudomásul venni, hogy ami a tiéd volt, az már bárki másé is lehet, akadályok nélkül. Én azt vallom, akik már egyszer átestek egy szakításon, a későbbiekben ott már nem fog kialakulni igaz szerelem. Ha mégis újrakezdik, a problémák, viták újra elő fognak jönni, ha azok nem találnak megoldásra, és ha nem változtok(már pedig változni nehéz, és igazán csak a szerelméért szokott változtatni az ember magán) akkor bizony megint ugyanaz lesz a helyzet, úgy mint régen. Ez a szerelem hiányából és abból fakad, hogy nem illetek össze. Ami nem megy azt pedig nem kell erőltetni. Persze vannak kivételes párok, de az ritka.
2013. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!