Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal már többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal már többször is szakítottunk még is mindig újra összejöttünk de durva viták után. Szerintetek megéri? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Én:15

Barátom:17


Közel 1 éve ismerem már "barátomat"..

Nagyon sokszor szakítottunk már és jöttünk össze újra és újra..Sose akartam mert nagyon sokszor megbántott de valahogy mindig vissza csábított..Ő is azt mondta hogy én vagyok neki az igazi ezért..

Amikor elösszőr szakítottunk hosszabb időre akkor is összejött egy régi ismerősömmel vele szakított majd megint és összejöttünk..És megint szakítottunk hosszabb időre majd összejött barátnőmmel aki oszt.társam is volt..Nagyon nagyot csalódtam bennük és sírtam napokig.. Szakítottak majd visszajött és azt mondta hogy azért mert szeret és velem akar lenni..Azt mondta gondoljam át rendesen miket tett velem mert nem akar nekem megint nagy csalódást okozni..

Az a nagy baj hogy sokszor volt olyan amikor csak kavarás szinten voltunk "együtt"..Csók,ölelkezések ehhez hasonlók..Amikor utánam lévő 1 csajával járt közbe voltak köztünk dolgok (csók stb.)


Sokszor szakítottunk és vesztünk össze a szex miatt mert é nem akartam de ő meg már igen..1 csajával is utánam állítólag ezért szakított

Majd amikor a 2 lánnyal járt volt barátnőmmel szakítottak és bevallotta hogy lefeküdtek meg többi extra intim dolog.Azt hittem egy világ omlott össze bennem nem tudtam mit kezdeni magammal de hülye voltam és megbocsátottam olyanokat mondott hogy nem is mentek el nagyon benne meg ilyesmik.. :/ És hogy velem akarja igazán az 1. kalandot..már nem tudtam hihetek-e neki :(

Megbocsátottam és tovább kavartunk azt mondta gondolkozzak..Mondtam neki hogy néhány hónap max fél év.. Azt mondta hogy rám vár mert megéri neki és hogy így is nyomot hagytam benne egész életére..A napokban szóltam neki hogy akarom folytatni és azt mondta hogy ne! Ő megakarja várni azt az időt amit mondtam hogy rendesen átgondoljam meg hogy megbékeljenk vele egy helyen a baráti köre, mert sokan lenézték amiatt amiket tett velem és a többi lánnyal..

Van még 1 lány aki írogat neki é nem ír leszakadni róla..A csaj azt mondta neki hogy lesz*pná meg ilyenek és azt mondta "barátom" hogyha én már nem teszem meg akkor örülhetnék hogy más megteszi..Mérges voltam rá..De hosszabb távra az az én hibám hogy nem bírok rá haragudni :( Azt mondta naív vagyok és hogy vegyem észre hogy a baráti kör is azért szól rám hogy "NE!" mert nem akarják hogy nekem rossz legyen!

Megmondtam neki hogyha valakit szeretünk akkor nem nézünk rá más lányra és ennyi..Szerintem nem fogta fel

Olyanokat mondogatott nekem hogy szeret,és attól fél hogy ameddigre rájön hogy én mi vagyok neki már mással leszek

Féltékeny típus..Legjobb fiú barátomat is elvesztettem miatta


Nem tudom megéri-e gondolkodnom mert nagyon szeretem! És szerintem olyan kötelék van köztünk amit nem bírunk elszakítani..Ja meg hogy barátnőmmel azért jött össze hogy engem féltékennyé tegyen de nem jött össze meg hogy állandóan rám figyelt stb.

Nem tudom érdemes-e még hinnem neki! :/

Érdemes-e gondolkodnom a közös jövőn..


(Mások azt mondják hülye vagyok, "barátom" azt hogy naív és hogy nem érti hogy bocsájthatok meg neki..Szerintem csak szimplán szerelmes vagyok)


Mindig is azt mondta velem a legjobb mg úgy is hogy nem történik semmi extra.Nem értem őt! :/



2014. júl. 10. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, ennek csak egy tárgy vagy akit dugni akar.

Tipikus bu*igyerek

2014. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a barátom is ilyen, visszaélnek azzal, hogy szeretjük őket és mindig van hova visszamenni, akármit is csinál!

Sajnállak, de ezek miatt kiábrándulsz, ahogy szerintem lassan én is :)

2014. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már többször is megmondtam neki hogy hagyjon..De mindig visszajött :/ Nagyon szeretem..Ez az én hibám

2. válaszoló.. : Kitartás!Én is azt teszem

2014. júl. 10. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, szakíts meg vele minden kapcsolatot, az ilyen csak kihasznál, hagyd ott, lehet nehéz mert szereted, de ő biztos nem szeret mert akkor ezt nem csinálná veled, és csak kihasznál, aztán ha neki adod magad ott hagy a p*csába, egyik barátnőm is így járt, hónapokig nem mozdult ki teljes depresszióba esett, ne akard ezt át élni, dobd ki és kész
2014. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kemény helyzetben vagy le a kalappal hogy ezt így csinálod de hidd el így ismeretlenül is nekem nem szeretnék neked rosszat nem éri meg... Ugyan ez volt 5 évig velem, 5!!!! és annyira bánom hogy hagytam hogy így alakuljon mikor lehettem volna mással is.

Gondold végig mennyi fájdalmat okozott neked és ne hagyd magad. Állj a sarkadra és próbálj ismerkedni. Biztos vagyok benne hogy találni fogsz egy normális srácot aki megfog becsülni.

23/L

2014. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba. Végleg. Még nagyon fiatal vagy. Ne rontsd el már most az elején az életkedved. :)
2014. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!