Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 25+Férfiak! Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+Férfiak! Volt már veletek úgy, hogy szakítottatok a barátnőtökkel valami oknál fogva, de hónapok, évek múlva nagyon megbántátok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az ok, és megpróbáltátok visszaszerezni a lányt? Ha igen, hogy sikerült? Tapasztalatokat és sztorikat várok! :) Köszi!

2015. ápr. 3. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Mi lesz ebből, valami lányregény?
2015. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak érdekel, hogy van-e ilyesmi, férfiként, de ha sokan írtok, egy regény... ki tudja? :)
2015. ápr. 3. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Évek múlva a nevére nem emlékszem, igy nincs mit megbánni, mert egész egyszerüen nem tudom ki ez.
2015. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ilyen még nem volt.Merthogy mindig engem hagytak ott.

Volt egy 7évig tartó élettársi kapcsolatom,és egy napon elment és azóta sem jött vissza. Reméltem,hogy megbánja majd és visszajön,próbáltam néha nyitni felé, de semmi válasz.Sokáig,évekig reménykedtem,mert nagyon szerettem,de be kellett látnom ,hogy félreismertem a 7év alatt. Egy sunyi liba volt,aki nem mondta el a problémáit,majd így lépett le. Én kaptam egy akkora traumát,ahogy elment,hogy azt nyögöm még azóta is,kis híján alkoholista lettem,ő meg lesz.r engem,és ha keresném még talán föl is jelentene. Hát ezt kellet érdemelnem?

2015. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...már nem feszülök rá egyre,van még 1100...
2015. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Kb. olyan érzés mint a 'gyűrűk urában' Gollam monológja.


"Szmeagol végre szabad!"


Drágaszágom! :)

2015. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán megbántam. Jelen esetben azt, hogy még mindig együtt vagyok a b.nőmmel. 3 éve, no szerelem!!! :-O
2015. okt. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!