Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legfurább/leghülyébb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurább/leghülyébb indok ami miatt szakítottatok, illetve szakítottak veletek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a húgának tetszem, holott soha az életben nem váltottunk egy szót sem. :D
2015. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A leghülyébb indok az volt, mikor nem volt indok. Csak úgy eltűnt, mint Petőfi a ködben.
2015. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

13 éves volt, én 15, azt mondtam neki szakításkor, hogy "Csak szexre kellesz nekem."


Egyszer nem feküdtünk le a korából adódóan, ellenben ő négyszer megcsalt egy év leforgása alatt. Természetesen ő volt felháborodva és terjesztette el, hogy pedofil vagyok, szóval megérte.

2015. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Tanulatlan, buta, primitív ember volt. Nem is tudom, hogyan szerethettem bele, de mikor butaságokat beszélt, akkor valahogy mindig homokba dugtam a fejem.


Aztán egyszer a semmiből nekiszegeztem a kérdést, hogy tudja-e mi Portugália fővárosa. Nem tudta, és meg otthagytam a buszmegállóba.


Szerintem ő a mai napig azt hiszi, hogy ezért szakítottam vele. Olyan buta, hogy le sem vágja, hogy ez már csak az utolsó csepp volt a pohárban.

2015. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
buszmegállóbaN*
2015. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért szakítottak velem egy év után, mert nem vagyok önálló nő. Ami annyit takar, hogy főiskolára járok és a szüleimnél élek. Ez a kapcsolat legelején is így volt, így ismerkedtünk meg. Ez csak egy év után kezdte el zavarni az exemet, aki egyébként idősebb volt nálam és dolgozott, régóta saját lábon állt. Természetesen számomra egyértelmű, hogy ez csak egy mondvacsinált indok volt, hisz ha ő egy önálló nőt szeretett volna maga mellé, akkor nem jön velem össze, mert ismerte a hátterem, tudta nagyon jól, hogy engem még a szüleim tartanak el, és ez a diploma megszerzésig, és amíg el nem helyezkedem így is marad. Valószínűleg megunt, de ezt így nem akarta közölni, hát valamit mondani kellett.
2015. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
4-es, erről eszembe jut, mikor egyik távoli ismerősöm azt hitte, hogy Svájc Ausztria fővárosa. Vagy a másik, mikor egyik lány, akivel ismerkedtem, gyakorlatilag egy idegen szót nem ismert, pl: apátia, szimpátia, pesszimista. De a no. 1, mikor beadtuk egyik csajnak, hogy az amerikai focisok sisakja a Szabadság-szobor koronájától ered.
2015. febr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
A második válaszolóval jártam egy cipőben. Egyik napról a másikra eltűnt, nem kommunikált velem semmilyen felületen, nem válaszolt még csak arra sem, hogy ugyan adja már vissza a cuccaim, letörölt, letiltott közösségi portálokon. A cuccaimat is egy barátomnak kellett visszakérnie, majd nagy kegyesen elküldte postán, nem is nekem címezve. :) Azóta sem tudom, mi miért volt, nem tettem ellene semmit, nem hazudtam, nem csaltam meg soha, passz.
2015. febr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem folytathatjuk, mert az exe fél otthon egyedül (együtt laknak), és neki rossz érzés olyankor velem találkozni.
2015. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer az egyik srác azt mondta,hogy azért szakít velem,mert a legjobb barátja szerint nem nézek ki jól és ez most már őt is zavarja :D (16 évesek voltunk akkor).


De olyan is volt aki csak úgy eltűnt, én kérdeztem meg,hogy akkor szakít -e velem? És nagy kegyesen válaszolt,hogy igen.

2015. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!