Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan segíthetnék a barátomon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a barátomon? Komoly lelki gondjai vannak? Barátait elvesztette és velem is szakított. Teljesen antiszociális lett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátom az utóbbi egy évben nagyon sokat stresszelt. A munkahelyén kikészítik, egyetemen az eredményeivel sincs megelégedve és az utóbbi időnem már semmihez nem volt kedve. Régen hetente többször eljárt helyekre, de most szinte semmi, csak munka, tanulás és otthon ül. Sok barátját elvesztette, mert nem találkozik és nem beszél velük. Aztán tőlem is kezdett elzárkózni, végül már alig találkoztunk, csak otthon ült és aludt. Aztán szakított, az indok "nincs kedvem semmihez". Barátai és én is ki vagyunk rá akadva. Teljesen bezárkózott. Depresszió? Hogyan segíthetnék? Ő 24F én 20L

2015. ápr. 6. 14:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit még elfelejtettem írni, hogy állandóan feszült, alig nevet, kedvtelen. Rossz nézni...Nagyon szeretem és nem akarom, hogy szenvedjen.
2015. ápr. 6. 14:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Irányítsd szakemberhez
2015. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Ha ő szakított veled, akkor nincs miről beszélni. Hagyd békén. Ezt választotta. Ne akard megoldani azt amit nem tudsz.
2015. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
segíts neki
2015. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd békén.
2015. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, egy jól irányzott kegyelemdöféssel átsegíted a másvilágra, és akkor végre nyugodt és békés lesz...


(Komolyra véve a szót, szerintem nem tudsz semmit sem tenni)

2015. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!